http://kariera.mk

PD dhe aleatët, në rrugë më 25 Maj! Basha: Nuk i ndaloj dot molotovët!

para 3 muajve - Java News

Në përfundim të mbledhjes së Kryesisë së PD, Lulzim Basha dha një prononcim për mediat teksa konfirmoi datën e protestët së ardhshme. Selia blu dhe aleatët e saj kanë vendosur që pas 10 ditësh të mblidhen...

Nuk jemi bij të paqes, por nuk ka zgjidhje tjetër veç saj!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Albert P. Nikolla Do të ishte e tepërt të shquanim faktin se historia jonë na ka vënë një taksë të rëndë për sa i përket ushtrimit të dhunës, madje edhe në historinë tonë të vonë ajo na ka ndjekur...

Nuk jemi bij të paqes, por nuk ka zgjidhje tjetër veç saj!

para 3 muajve - Lexo

Nga Albert P. Nikolla/ Do të ishte e tepërt të shquanim faktin se historia jonë na ka vënë një taksë të rëndë për sa i përket ushtrimit të dhunës, madje edhe në historinë tonë të vonë ajo na ka ndjekur...

Nuk jemi bij të paqes, por nuk ka zgjidhje tjetër veç saj!

para 3 muajve - Java News

Nga Albert P. Nikolla/ Do të ishte e tepërt të shquanim faktin se historia jonë na ka vënë një taksë të rëndë për sa i përket ushtrimit të dhunës, madje edhe në historinë tonë të vonë ajo na ka ndjekur...

FOTOT/ “Drejtorë të rinj të policisë, për të menaxhuar dhunën”: Si e sheh rrjeti protestën e opozitës

para 3 muajve - Gazeta Tema

Ndërsa opozita ka protestuar tre ditë më radhë në Tiranë me bomba molotov e kapsolla, në rrjet e kanë marrë me humor situatën dhe kërcënimet për rrëzimin e Qeverisë.

Videoja që nxjerr blof opozitën/ PD publikisht distantohet nga dhu na, por nuk kursen gurët dhe molotovët drejt Policisë së Tiranës

para 3 muajve - Lexo

Partia Demokratike, ndonëse publikisht pretendon se dhuna nuk ka qenë kurrë qëllim dhe mjet i saj, episodet e ofruara gjatë protestës së djeshme tregojnë krejt të kundërtën. Dhjetëra kapsolle, gurë, mjete...

PD, tashmë një  ish-parti politike

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Artur Ajazi Nga mbrëmja e të shtunës, Partia Demokratike e Lulzim Bashës, mbetet një ish-parti politike, e cila nuk ka asnjë lidhje as me lirinë, as me demokracinë, as me Europën dhe SHBA, nuk ka asnjë...

Mos na detyroni të qajmë, për qaramanët!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Debati mbi tejkalimin e dhunës nga protestuesit është debat i konsumuar. Çdo protestë politike vendos vet, nëse do jetë e dhunëshme, apo paqësore. Partia Demokratike e ka deklaruar paraprakisht...

Mos na detyroni të qajmë për qaramanët!

para 3 muajve - Java News

Nga Mero Baze Debati mbi tejkalimin e dhunës nga protestuesit, është debat i konsumuar. Çdo protestë politike vendos vetë nëse do të jetë e dhunshme, apo paqësore. Partia Demokratike e ka deklaruar paraprakisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK