http://kariera.mk

Borchardt, një lake që duhet përbuzur

para 3 muajve - Medial

Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në mjedisin e militarizuar shqiptar,...

Ja pse EULEX përjashtoi nga Kosova, Borchardt-in në 2014-n

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Bernd Borchardt, shkarkohet nga Shefi i EULEX-it në Kosovë, ndërsa Soros e sjell si ambasador të OSBE-së në Tiranë, si mikun tij dhe të Edi Ramës Bernd Borchardt, ambasadori i OSBE-së në Shqipëri me deklaratat...

Borchardt, një lake që duhet përbuzur

para 3 muajve - KDPolitik

Shkruan: Andi Bushati Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në mjedisin e...

Borchardt, një lake që duhet përbuzur

para 3 muajve - Standard

Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në mjedisin e militarizuar shqiptar,...

Andi Bushati: Borchardt, një lake e pupac i Rilindjes që duhet përbuzur

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Andi Bushati Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në mjedisin e militarizuar...

Borchardt, një lake që duhet përbuzur

para 3 muajve - BalkanWeb

Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në mjedisin e militarizuar shqiptar,...

Borchardt, një lake që duhet përbuzur…

para 3 muajve - Standard

Nga Andi Bushati Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në mjedisin e militarizuar...

Andi Bushati: Borchardt, një lake që duhet përbuzur

para 3 muajve - Koha Jone

Bernd Borchardt Nga Andi Bushati – Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në...

Borchardt, një lake që duhet përbuzur

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Andi Bushati Bernd Borchardt e ka radhitur veten në linjën e paraardhësve më të përbuzshëm që OSBE ka dërguar ndonjëherë në Tiranë. Nëse Dan Everts bridhte me uniformë ushtarake në mjedisin e militarizuar...

Deklarata e turpshme në emër të OSBE-së, protestuesit i shkojnë Borchard në shtëpinë e ndërtuar nga Papuli

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Ëngjëll Musai, Drejtori i “Telegraf” ‘Borchard turp të të vijë’ – i kanë shkruar qytetarët në murin e pallatit, ku ka shtëpinë kreu i OSBE-së, banesë e ndërtuar nga Papuli, një biznesmen pranë Ramës, që...

Mjaft është mjaft!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Gent Cakaj Sulmi i mbrëmshëm ndaj shtëpisë të Ambasadorit të OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt, pas deklaratës publike të OSBE kundër dhunës kriminale në protestën e djeshme,  përbën një tjetër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK