http://kariera.mk

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën

para 3 muajve - Klan Kosova

Mbështetja për çështjen e caktimit të  kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më...

Vizita e Macron në Serbi – Dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën

para 3 muajve - GazetaBlic

Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën

para 3 muajve - Infokusi

Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën

para 3 muajve - Gazeta Observer

Mbështetja për çështjen e caktimit të  kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më...

Macron në Beograd me mesazh edhe për Kosovën

para 3 muajve - Arbresh

Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën

para 3 muajve - Ekonomia Online

Mbështetja për çështjen e caktimit të  kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më...

Si do të arrihet njohja nga Serbia, tregon Kryeministri Haradinaj

para 3 muajve - OraInfo

Kryeministri i Kosovës ka folur edhe njëherë për situatën mes Kosovës dhe Serbisë. Ai ka deklaruar se situata Kosovë-Serbi është shumë e thjeshtë sepse çka është Kosova është Kosovë dhe se nuk i ka borgj...

Haradinaj: Me dialog do të arrijmë njohjen nga Serbia

para 3 muajve - Sovrani

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka deklaruar se situata Kosovë-Serbi është shumë e thjeshtë sepse çka është Kosova është Kosovë dhe se nuk i ka borgj asgjë Serbisë. Kryeministri theksoi se nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK