http://kariera.mk

Si e priti nusen japoneze të djalit kjo nënë shqiptare: U shtanga…

para 3 muajve - Lexo

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë,...

I solli në shtëpi nuse japoneze, ky është reagimi i nënës së djalit shqiptar

para 3 muajve - Bota Press

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për punë,...

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia: U shtanga…

para 3 muajve - LajmiFundit

Mbrëmjen e të mërkures në ekranin e Top Channel u shfaqën historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi parë vajza dhe...

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia!

para 3 muajve - Top Channel

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi...

Nëna shqiptare tregon se si reagoi kur djali i saj ia solli në shtëpi nusen japoneze

para 3 muajve - Tetova1

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi...

Nëna shqiptare tregon se si reagoi kur djali i saj ia solli në shtëpi nusen japoneze

para 3 muajve - Periskopi

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi...

Djali i solli në shtëpi nuse japoneze – Nëna shqiptare tregon si reagoi

para 3 muajve - Insajderi

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre. Shpesh herë kemi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK