http://kariera.mk

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e enjte 16 maj 2019?

para 3 muajve - Bota.al

GAFORRJA Saturni do ju bëjë shumë të mençur sot dhe do dini përherë si t’i rregulloni problemet që do ju dalin. Në çdo moment do jeni të vetëdijshëm për çdo hap që do hidhni. Ju të dashuruarit do ndërtoni...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 16 Maj 2019

para 3 muajve - Java News

Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të dashuruarit yjet nuk do ndikojnë aspak në jetën tuaj...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 16 Maj 2019

para 3 muajve - Periskopi

Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të dashuruarit yjet nuk do ndikojnë aspak në jetën tuaj...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 16 Maj 2019

para 3 muajve - Sovrani

Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të dashuruarit yjet nuk do ndikojnë aspak në jetën tuaj...

Horoskopi ditor, 16 maj 2019

para 3 muajve - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite do i shprehni edhe më shumë ndjenjat dhe do jeni më në formë. Dielli do ju ngrohë zemrat dhe do i shprehni me tepër mendimet. Për ju që keni një lidhje do jetë një dite me shumë...

Dy gjërat që çdo person i mëson nga beqaria

para 3 muajve - Gazeta Observer

Të gjithë kemi pasur presion nga shoqëria për të menduar se beqaria është gjë e keqe. Nëse jeni beqare, mendimi i përgjithshëm është se ka diçka gabim me ju. Por, kjo nuk është aspak e vërtetë Megjithëse...

10 shenja që partneri është SHUMË më kontrollues seç duhet!

para 3 muajve - Periskopi

1. Jeni gjithnjë e më shumë të izoluar nga miqtë dhe familjarët. Sigurisht që çdo marrëdhënie kërkon një angazhim kohor dhe patjetër që do t’ju duhet të përshtasni kohën. Megjithatë nëse partneri ju kërkon...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

para 3 muajve - Periskopi

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë me...

Horoskopi ditor, 15 maj 2019

para 3 muajve - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë me atë që keni në krah dhe do luftoni me mendimet e këqija që mund...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

para 3 muajve - Bota.al

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë me...

Këto 5 gjëra nuk duhet t’i bëni asnjëherë për partnerin

para 3 muajve - Portalb

Çdo grua dëshiron të ketë një marrëdhënie të lumtur. Megjithatë, shumë shpesh gratë shkojnë shumë larg dhe sakrifikojnë lumturinë e tyre në emër të dashurisë, shkruan Class . Në këtë artikull në fakt do...

Këto 5 gjëra nuk duhet t’i bëni asnjëherë për partnerin

para 3 muajve - InfoMagazin

Çdo grua dëshiron të ketë një marrëdhënie të lumtur. Megjithatë, shumë shpesh gratë shkojnë shumë larg dhe sakrifikojnë lumturinë e tyre në emër të dashurisë, shkruan Class . Në këtë artikull në fakt do...

Horoskopi ditor, 13 maj 2019

para 3 muajve - RTV 21

Dashi Marsi dhe Jupiteri do jenë rivalë të fortë gjatë kësaj dite dhe duke u përballur me njëri-tjetrin mund të sjellin probleme tek jeta juaj. Nëse keni një lidhje, jeta juaj nuk do jetë shumë e ekuilibruar....

Horoskopi javor, 13 maj deri 19 maj 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Dashura: Dashuria këtë javë nuk do të ketë rezultate pozitive, por që nga e premtja ju mund të gjeni marrëveshjen me partnerin që gjatë ditëve të para duket se ka humbur. Nga e premtja ju do të rifitoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK