http://kariera.mk

Çka të bëni kur e urreni punën tuaj

para 3 muajve - Indeks.mk

Shumica e presin me padurim fundjavën pas një jave të gjatë dhe të lodhshme pune. Mirëpo nëse të dielën në darkë ju mbërthen një ndjenjë e tmerrshme nervozizmi dhe dëshire për të mos shkuar në punë, atëherë...

Çka të bëni kur e urreni punën tuaj

para 3 muajve - Aktuale

Shumica e presin me padurim fundjavën pas një jave të gjatë dhe të lodhshme pune. Mirëpo nëse të dielën në darkë ju mbërthen një ndjenjë e tmerrshme nervozizmi dhe dëshire për të mos shkuar në punë, atëherë...

Horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 3 muajve - GazetaBlic

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 3 muajve - Gazeta Observer

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin...

Horoskopi ditor, e Enjte 16 Maj 2019

para 3 muajve - Periskopi

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është...

Horoskopi sot

para 3 muajve - PortaliOnline

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin...

Pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë të dashurisë

para 3 muajve - Klan Kosova

Nëse keni takimin e parë të dashurisë, ju mundeni të jeni nervoz pak, pasi nuk e dini se çka do të diskutoni. Këtë duhet ta merrni me qetësi për shkak se nuk ka nevojë të brengoseni se si do të ju shkojë...

Horoskopi ditor, e enjte 16 maj 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin...

Pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë të dashurisë?

para 3 muajve - Klan Kosova

Nëse keni takimin e parë të dashurisë, ju mundeni të jeni nervoz pak, pasi nuk e dini se çka do të diskutoni. Këtë duhet ta merrni me qetësi për shkak se nuk ka nevojë të brengoseni se si do të ju shkojë...

Fati yt për këtë të enjte, 16 maj 2019

para 3 muajve - Bota.al

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019 Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni....

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 16 MAJ 2019

para 3 muajve - Lexo

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 16 maj 2019 Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni....

Si të mos shpenzoni më tepër se ç’duhet

para 3 muajve - Ekonomia Online

Nëse nuk jeni në gjendje të mbani një buxhet fiks, të shpenzoni më shumë se sa fitoni, apo të bëni blerje që në fund rezultojnë të kota, atëherë ju duhen disa këshilla me vlerë. Ka një mënyrë si të shmangi...

Pyetjet që duhet t’i bëni në takimin e parë të dashurisë?

para 3 muajve - Sovrani

Nëse keni takimin e parë të dashurisë, ju mundeni të jeni nervoz pak, pasi nuk e dini se çka do të diskutoni. Këtë duhet ta merrni me qetësi për shkak se nuk ka nevojë të brengoseni se si do të ju shkojë...

3 gjëra që duhet t’i kërkoni nga puna juaj e parë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Gjetja e punës së parë nuk është e lehtë dhe shpeshherë ne duhet të zgjedhim midis pak alternativave. Sidoqoftë gjatë kërkimit për punë duhet të keni parasysh 3 elementë të rëndësishëm për të zgjedhur...

Nëse doni që të mos ju bëhet puna “ferr” dhe të jeni të lumtur, ndiqni këto rregulla

para 3 muajve - Bota.al

1.Shkoni në punë disa minuta më parë- Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë...

Horoskopi ditor, e enjte 16 maj 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Është dita kur yjet favorizojnë instinktin...

Horoskopi ditor, e Enjte 16 Maj 2019

para 3 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 15 maj 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Ka disa pengesa që duhet të kapërceni, ndaj do ju duhet më shumë punë. Do të jepni maksimumin tuaj për ti çuar gjërat deri në fund, pavarësisht rezultatit. Demi Keni shumë planete në favorin tuaj,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 maj 2019

para 3 muajve - Shekulli

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa pengesa që duhet të kapërceni, ndaj do ju duhet më shumë punë. Do të jepni maksimumin...

Horoskopi për sot

para 3 muajve - GazetaBlic

Dashi Ka disa pengesa që duhet të kapërceni, ndaj do ju duhet më shumë punë. Do të jepni maksimumin tuaj për ti çuar gjërat deri në fund, pavarësisht rezultatit. Demi Keni shumë planete në favorin tuaj,...

Horoskopi për sot

para 3 muajve - Gazeta Observer

Dashi Ka disa pengesa që duhet të kapërceni, ndaj do ju duhet më shumë punë. Do të jepni maksimumin tuaj për ti çuar gjërat deri në fund, pavarësisht rezultatit. Demi Keni shumë planete në favorin tuaj,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 maj 2019

para 3 muajve - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 15 maj 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka...

Horoskopi, 15 maj 2019

para 3 muajve - Arbresh

Dashi Ka disa pengesa që duhet të kapërceni, ndaj do ju duhet më shumë punë. Do të jepni maksimumin tuaj për ti çuar gjërat deri në fund, pavarësisht rezultatit. Demi Keni shumë planete në favorin tuaj,...

11 gjëra që njerëzit e zgjuar nuk i thonë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Këto fraza kanë fuqi të veçantë: ato kanë një aftësi për t’iu bërë të dukeni keq edhe kur fjalët janë të vërteta. Më e keqja, nuk mund t’i tërheqësh ato sapo  të rrëshqasin. Nuk po fas për rrëshqitjet...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 15 Maj 2019

para 3 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa pengesa që duhet të kapërceni, ndaj do ju duhet...

10 rregulla për të qenë të lumtur në punë

para 3 muajve - Lexo

1.Shkoni në punë disa minuta më parë- Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë...

As shiu nuk ua ndal dot fatin, zbuloni cilat janë shenjat e bekuara nga yjet për datat 14-19 maj

para 3 muajve - Periskopi

Dashi: Venusi, i cili do të jetë në shenjën tuaj deri të mërkurën, do t’ju dhurojë rrezet e tij të fundit të pozitivitetit. Shfrytëzojini ato që të fitoni më tepër pushtet! Duke nisur nga dita e premte,...

10 rregulla për të qenë të lumtur në punë

para 3 muajve - Tetova Sot

1.Shkoni në punë disa minuta më parë Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë...

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

para 3 muajve - BalkanWeb

Astrologu i njohur Jorgo Pulla sjell për lexuesit e “BalkanWeb” parashikimin e yjeve për javën e tretë të muajit maj. Si do të jetë ajo për ju, dhe si do të shkojnë planet tuaja. Cila do të jetë shenja...

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

para 3 muajve - Lexo

Astrologu i njohur Jorgo Pulla sjell  parashikimin e yjeve për javën e tretë të muajit maj. Si do të jetë ajo për ju, dhe si do të shkojnë planet tuaja. Cila do të jetë shenja më me fat për këtë javë?...

Horoskopi javor/ Paolo Fox zbulon cilat janë shenjat e bekuara nga yjet gjatë javës 13-19 maj

para 3 muajve - Lexo

Dashi: Venusi, i cili do të jetë në shenjën tuaj deri të mërkurën, do t’ju dhurojë rrezet e tij të fundit të pozitivitetit. Shfrytëzojini ato që të fitoni më tepër pushtet! Duke nisur nga dita e premte,...

Zbuloni cilat janë shenjat e bekuara nga yjet për datat 13-19 maj

para 3 muajve - Java News

Dashi: Venusi, i cili do të jetë në shenjën tuaj deri të mërkurën, do t’ju dhurojë rrezet e tij të fundit të pozitivitetit. Shfrytëzojini ato që të fitoni më tepër pushtet! Duke nisur nga dita e premte,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK