http://kariera.mk

Kaymakci: Turqia do ta ratifikojë protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 3 muajve - Indeks.mk

Turqia si duket ju ka dhënë fund paqartësive rreth mundësisë që të vendos veto për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Zv.ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Faruk Kajmakxhi, në një intervistë...

Kaymakci: Turqia do ta ratifikojë protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 3 muajve - Fakti Ditor

Turqia si duket ju ka dhënë fund paqartësive rreth mundësisë që të vendos veto për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Zv.ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Faruk Kajmakxhi, në një intervistë...

Kaymakci: Turqia do ta ratifikojë protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 3 muajve - AlbPortali

Turqia si duket ju ka dhënë fund paqartësive rreth mundësisë që të vendos veto për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Loading... Zv.ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Faruk Kajmakxhi, në...

Kaymakci: Turqia do ta ratifikojë protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 3 muajve - Aktuale

Turqia si duket ju ka dhënë fund paqartësive rreth mundësisë që të vendos veto për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Zv.ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Faruk Kajmakxhi, në një intervistë...

Paralajmërohet ratifikimi i protokollit të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në Ankara

para 3 muajve - Shenja

Republika e Turqisë do të ratifikojë Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Këtë e ka paralajmëruar në një intervistë për MIA-n, zëvendësministri i Jashtëm turk, Faruk Kajmakxhi....

Paralajmërohet ratifikimi i protokollit të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në Ankara

para 3 muajve - Shenja

Republika e Turqisë do të ratifikojë Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Këtë e ka paralajmëruar në një intervistë për MIA-n, zëvendësministri i Jashtëm turk, Faruk Kajmakxhi....

Kaymakci: Turqia do ta ratifikojë protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

para 3 muajve - Arbresh

Turqia si duket ju ka dhënë fund paqartësive rreth mundësisë që të vendos veto për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Zv.ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Faruk Kajmakxhi, në një intervistë...

Paralajmërohet ratifikimi i protokollit të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut në Ankara

para 3 muajve - InfoMagazin

Republika e Turqisë do të ratifikojë Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Këtë e ka paralajmëruar në një intervistë për MIA-n, zëvendësministri i Jashtëm turk, Faruk Kajmakxhi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK