http://kariera.mk

Ligjet e kthyera nga Ivanov sot sërish në votim para deputetëve

para 3 muajve - Medial

Deputetët në Kuvend sot në seancë plenare duhet për herë të tretë t’i votojnë disa ligje që ish-presidenti i shtetit, Gjorge Ivanov refuzoi t’i nënshkruaj dhe i ktheu në Dhomën ligjdhënëse. Pritet këto...

Disa ligje të kthyer nga Ivanovi, sot votohen sërish nga deputetët

para 3 muajve - Aktuale

Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut sot në seancë plenare për herë të tretë duhet të votojnë disa ligje, të cilat më parë ish-presidenti Gjorge Ivanov, refuzoi t’i nënshkruante dhe i ktheu në...

Ligjet e kthyera nga Ivanov sot sërish në votim para deputetëve

para 3 muajve - Tetova Sot

Deputetët në Kuvend sot në seancë plenare duhet për herë të tretë t’i votojnë disa ligje që ish-presidenti i shtetit, Gjorge Ivanov refuzoi t’i nënshkruaj dhe i ktheu në Dhomën ligjdhënëse. Pritet këto...

Disa ligje të kthyer nga Ivanovi, sot votohen sërish nga deputetët

para 3 muajve - InfoMagazin

Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut sot në seancë plenare për herë të tretë duhet të votojnë disa ligje, të cilat më parë ish-presidenti Gjorge Ivanov, refuzoi t’i nënshkruante dhe i ktheu në...

Ligjet e refuzuara nga Ivanovi, sot për herë të tretë para deputetëve

para 3 muajve - AlbPortali

Loading... Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut sot në seancë plenare për herë të tretë duhet të votojnë disa ligje, të cilat më parë ish-presidenti Gjorge Ivanov, refuzoi t’i nënshkruante dhe...

Ligjet e refuzuara nga Ivanovi, sot për herë të tretë para deputetëve

para 3 muajve - Republika

Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut sot në seancë plenare për herë të tretë duhet të votojnë disa ligje, të cilat më parë ish-presidenti Gjorge Ivanov, refuzoi t’i nënshkruante dhe i ktheu në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK