http://kariera.mk

Pastrohen 60 metër kub mbetje dru nga deponia e egër në komunën e Gjorçe Petrov

para 3 muajve - Aktuale

Ekipet e NP ,,Higjiena komunale” – Shkup realizuan aksion për pastrimin e deponisë së madhe të egër që ndodhej në hyrje të varrezave në komunën Gjorçe Petrov. Në kuadër të aksionit u hoqën dhe transportuan...

NP “HIGJIENA KOMUNALE-Shkup” pastron mbi 60 m3 mbeturina në Gjorçe Petrov

para 3 muajve - Medial

Ekipet e NP “HIGJIENA KOMUNALE-Shkup” realizuan aksion për pastrimin e deponisë së madhe të egër që ndodhej në hyrje të varrezave në komunën Gjorçe Petrov, informon MEDIAL.MK Në kuadër të aksionit u hoqën...

Shabani: Pastrohen 60 metër kub mbetje nga deponia e egër në Komunën Gjorçe Petrov

para 3 muajve - Bashke

“Ekipet e NP ,,Higjiena komunale” – Shkup realizuan aksion për pastrimin e deponisë së madhe të egër që ndodhej në hyrje të varrezave në komunën Gjorçe Petrov. Në kuadër të aksionit u hoqën dhe transportuan...

Shabani: Pastrohen 60 metër kub mbetje nga deponia e egër në Komunën Gjorçe Petrov

para 3 muajve - Indeks.mk

“Ekipet e NP ,,Higjiena komunale” – Shkup realizuan aksion për pastrimin e deponisë së madhe të egër që ndodhej në hyrje të varrezave në komunën Gjorçe Petrov. Në kuadër të aksionit u hoqën dhe transportuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK