http://kariera.mk

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar

para 3 muajve - Medial

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend,...

Partneriteti me Britaninë e Madhe do të vazhdojë edhe në të ardhmen në fushat me interes të përbashkët

para 3 muajve - Medial

Shkup, 16 maj 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mori pjesë në darkën solemne që u organizua me rastin e  vizitës së lartmadhërisë së tij Eduard në Republikën...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 16 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend, njofton Koha.mk Duke i...

Partneriteti me Britaninë e Madhe do të vazhdojë edhe në të ardhmen në fushat me interes të përbashkët

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 16 maj – Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mori pjesë në darkën solemne që u organizua me rastin e  vizitës së lartmadhërisë së tij Eduard në Republikën e Maqedonisë...

Zaev dhe Princi Eduard: Partneriteti ndërmjet Britanisë së Madhe dhe Maqedonisë së Veriut do të vazhdojë edhe në të ardhmen në fushat me interes të përbashkët

para 3 muajve - Aktuale

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mori pjesë në darkën solemne që u organizua me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së Tij Princit Eduard në Republikën e Maqedonisë së...

Princi i Britanisë së Madhe, Eduard me agjendë të ngjeshur Shkup, e priti Shekerinska, u takua me Zaevin dhe Pendarovskin

para 3 muajve - Portalb

11:13 – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot e priti Lartmadhërinë e tij, princin Aduard, i cili qëndron në vizitë dyditore në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Duke...

Princi i Britanisë së Madhe, Eduard me agjendë të ngjeshur Shkup, e priti Shekerinska, u takua me Zaevin

para 3 muajve - Portalb

10:45 – Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mori pjesë në darkën solemne që u organizua me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së Tij Princit Eduard në Republikën e Maqedonisë...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar

para 3 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend,...

Zaev dhe Princi Eduard: Partneriteti ndërmjet Britanisë së Madhe dhe Maqedonisë së Veriut do të vazhdojë edhe në të ardhmen në fushat me interes të përbashkët

para 3 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mori pjesë në darkën solemne që u organizua me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së Tij Princit Eduard në Republikën e Maqedonisë së...

Zaev dhe Princi Eduard: Partneriteti ndërmjet Britanisë së Madhe dhe Maqedonisë së Veriut do të vazhdojë edhe në të ardhmen në fushat me interes të përbashkët

para 3 muajve - AlbPortali

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mori pjesë në darkën solemne që u organizua me rastin e vizitës së Lartmadhërisë së Tij Princit Eduard në Republikën e Maqedonisë së...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar

para 3 muajve - AlbPortali

Loading... Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar

para 3 muajve - Republika

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend,...

Princi Edward arrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - InfoShqip

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, kontin e Sussex-it.Me këtë rast, Shekerinska në Twitter ka shkruar “një vizitë unike që flet për...

Princi Eduard në takim me presidentin Pendarovski

para 3 muajve - Tetova Sot

Princi Eduard, konti nga Veseksi, i cili që dje është duke qëndruar për vizitë zyrtare në vend, sot do të ketë takim me presidentin Stevo Pendarovski. Princi britanik do të marrë pjesë në Filarmoninë kombëtare...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Shprehja.com

Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Ina

Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Klan Kosova

Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Alsat-M

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, kontin e Sussex-it. Me këtë rast, Shekerinska në Twitter ka shkruar “një vizitë unike që flet...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë rast,...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - AlbPortali

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Loading... Me...

Princi i Britanisë së Madhe sot pasdite ka arritur në Shkup, do t’i promovojë lidhjet e forta mes dy vendeve

para 3 muajve - Portalb

Princi i Britanisë së Madhe, Eduard arriti sot pasdite në aeroportin e Shkupit dhe u prit nga ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, transmeton Portalb.mk. “Vizitë unikate e cila flet për marrëdhëniet...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Lajm

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, kontin e Sussex-it.Me këtë rast, Shekerinska në Twitter ka shkruar “një vizitë unike që flet për...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta...

Princi i Britanisë së Madhe sot pasdite ka arritur në Shkup, do t’i promovojë lidhjet e forta mes dy vendeve

para 3 muajve - Flaka

Princi i Britanisë së Madhe, Eduard arriti sot pasdite në aeroportin e Shkupit dhe u prit nga ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, transmeton Portalb.mk. “Vizitë unikate e cila flet për marrëdhëniet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK