http://kariera.mk

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë

para 3 muajve - Alsat-M

Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme...

Grupi i Kumanovës i drejtohet Gjykatëses maqedonase: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju keni ardh “izbeglica” këtu

para 3 muajve - Shprehja.com

Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë...

Grupi i Kumanovës i drejtohet Gjykatëses maqedonase: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju keni ardh “izbeglica” këtu

para 3 muajve - Ina

Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën:Mjaft më, nuk ju durojmë…

para 3 muajve - Ina

Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën: Ju keni ardhur nga Karpatet, nuk durojmë më

para 3 muajve - Ina

Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj...

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë

para 3 muajve - Tetova Sot

Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme...

Pamje eksklusive nga seanca e Apelit: Grupi i Kumanovës: Këtu është Shqipëri

para 3 muajve - Lajm

Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën: Ju keni ardhur nga Karpatet, nuk durojmë më

para 3 muajve - Tetova Sot

Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën: Ju keni ardhur nga Karpatet, nuk durojmë më

para 3 muajve - Lajm

Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj...

Grupi i Kumanovës i drejtohet Gjykatëses maqedonase: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju keni ardh “izbeglica” këtu

para 3 muajve - Lajm

Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë...

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë

para 3 muajve - Arbresh

Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën: Ju keni ardhur nga Karpatet, nuk durojmë më

para 3 muajve - Fakti Ditor

Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën: Ju keni ardhur nga Karpatet, nuk durojmë më

para 3 muajve - AlbPortali

Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën:Mjaft më, nuk ju durojmë…

para 3 muajve - InfoMagazin

Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj...

4 vjet nga konflikti i armatosur në “Lagjen e Trimave” të Kumanovës! Drejtësi nuk ka!

para 3 muajve - InfoMagazin

Shkruan Vlera Gjakova 9 dhe 10 maji në “Lagjen e Trimave”, në Kumanovë gjithmonë rikthen skenat e luftimeve të tmerrshme të vitit 2015. Kjo lagje mbeti e bllokuar për dy ditë, por shumëçka mbetet e paqartë,...

4 vjet nga konflikti i armatosur në “Lagjen e Trimave” të Kumanovës! Drejtësi nuk ka!

para 3 muajve - Ina

Nga Vlera Gjakova/ 9 dhe 10 maji në “Lagjen e Trimave”, në Kumanovë gjithmonë rikthen skenat e luftimeve të tmerrshme të vitit 2015. Kjo lagje mbeti e bllokuar për dy ditë, por shumëçka mbetet e paqartë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK