http://kariera.mk

Zoran Zaev, në konak te Stevo Pendarovski

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 16 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev, njofton Koha.mk Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi...

Takim Pendarovski – Zaev në Vilën Vodno

para 3 muajve - Medial

Shkup, 16 maj 2019 (MEDIAL) – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi...

Sot do të takohet presidenti Pendarovski me kryeministrin Zaev

para 3 muajve - Portalb

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot në orën 16:15 do ta pranojë kryeministrin, Zoran Zaev, njofton Portalb.mk . Ky është takimi i parë i kryeministrit Zaev me presidentin e ri Pendarovski.

Takim Pendarovski – Zaev në Vilën Vodno

para 3 muajve - Alsat-M

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/

Takim Pendarovski – Zaev në Vilën Vodno

para 3 muajve - Lajm

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/

Presidenti Pendarovski sot takohet me Zaevin në Vilën Vodno

para 3 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit. Loading...

Takim Pendarovski – Zaevi në Vilën Vodno

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/

Takim Pendarovski – Zaev në Vilën Vodno

para 3 muajve - InfoMagazin

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/

Takohet Pendarovski me Zaev në Vilën Vodno

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/

Presidenti Pendarovski sot takohet me Zaevin në Vilën Vodno

para 3 muajve - Republika

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit....

Presidenti Pendarovski sot takohet me Zaevin në Vilën Vodno

para 3 muajve - AlbPortali

Loading... Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit...

Pendarovski takoi ambasadorët e Sllovenisë dhe Kinës

para 3 muajve - Flaka

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot i pranoi ambasadorët e Republikës së Sllovenisë, Millan Jazbec dhe ambasadoren e Republikës Popullore të Kinës, Jin Lisjen. Ambasadorët...

Pendarovski takoi ambasadorët e Sllovenisë dhe Kinës

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 15 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot i pranoi ambasadorët e Republikës së Sllovenisë, Millan Jazbec dhe ambasadoren e Republikës Popullore të Kinës, Jin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK