http://kariera.mk

Gjykata e Apelit do t’i shqyrtojë ankesat e ty gjykuarve për “Lagjen e trimave”

para 3 muajve - Aktuale

Në Gjykatën e Apelit në Shkup sot dhe nesër duhet të shqyrtohen ankesat e 33 personave të gjykuar për këmbim zjarrin e përgjakshëm në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë në maj të vitit 2015, në të cilin jetën...

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - TelegrafiMk

Shtatë prej grupit morën dënime të përjetshme, 13 të dënuar me nga 40 vjet burg, 6 veta me dënime 20 vjet, një i dënuar me 18 vjet, dy me nga 14 vjet, dy të tjerë 13 vjet dhe dy të fundit me nga 12 vjet....

Gjykata e Apelit do t’i shqyrtojë ankesat e ty gjykuarve për “Lagjen e trimave”

para 3 muajve - Portalb

Në Gjykatën e Apelit në Shkup sot dhe nesër duhet të shqyrtohen ankesat e 33 personave të gjykuar për këmbim zjarrin e përgjakshëm në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë në maj të vitit 2015, në të cilin jetën...

Familjarët e “Grupit të Kumanovës”: Gjykata e Apelit të vendos drejtë, djemtë tanë s’kanë faj

para 3 muajve - Lajm

Familjarët e pjestarëve të “Grupit të Kumanovës” kërkojnë nga Gjykata e Apelit të vendos drejtësi për të afërmit e tyre, për të cilët Gjykata Penale në vitin 2017 shqiptoi dënime drakonike. Gazeta Lajm...

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - Alsat-M

Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat e 33 të dënuarve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej grupit morën dënime...

Familjarët e të akuzuarve në “Lagjen e Trimave” arrijnë para Apelit

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 16 maj – Arrijnë familjarët e të akuzuarve për “Lagje e Trimave”. Sot para Gjykatës së Apelit do të shqyrtohen ankesat e palës mbrojtëse. Më 2 nëntor të vitit 2017, “Grupi i Kumanovës” u dënua me 770 vite burg. (koha.mk)

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - Tetova Sot

Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat e 33 të dënuarve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej grupit morën dënime...

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - Shenja

Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat e 33 të dënuarve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej grupit morën dënime...

Gjykata e Apelit do t’i shqyrtojë ankesat e ty gjykuarve për “Lagjen e trimave”

para 3 muajve - Tetova Sot

Në Gjykatën e Apelit në Shkup sot dhe nesër duhet të shqyrtohen ankesat e 33 personave të gjykuar për këmbim zjarrin e përgjakshëm në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë në maj të vitit 2015, në të cilin jetën...

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - GazetaBlic

Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat e 33 të dënuarve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej grupit morën dënime...

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - Lajm

Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat e 33 të dënuarve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej grupit morën dënime...

Gjykata e Apelit do të vendos për Grupin e Kumanovës

para 3 muajve - Shprehja.com

Gjykata e Apelit në Shkup sot dhe nesër pritet të vendos lidhur me ankesat e 33 të dënuarëve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej...

Familjarët e “Grupit të Kumanovës” kanë një apel për Gjyaktën

para 3 muajve - InfoMagazin

Familjarët e pjestarëve të “Grupit të Kumanovës” kërkojnë nga Gjykata e Apelit të vendos drejtësi për të afërmit e tyre, për të cilët Gjykata Penale në vitin 2017 shqiptoi dënime drakonike. Gazeta Lajm...

Gjykata e Apelit sot shqyrton ankesat e të dënuarve për “Lagjen e Trimave”

para 3 muajve - Republika

Gjykata e Apelit në Shkup sot dhe nesër duhet të shqyrtohen ankesat e 33 të dënuarve për ngjarjet në “Lagjen e Trimave” në maj të vitit 2015 në Kumanovë, në të cilat jetën e humbën 8 pjesëtarë të Policisë...

Gjykata e Apelit do të vendos për Grupin e Kumanovës

para 3 muajve - Ina

Gjykata e Apelit në Shkup sot dhe nesër pritet të vendos lidhur me ankesat e 33 të dënuarëve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej...

Gjykata e Apelit do të vendos për Grupin e Kumanovës

para 3 muajve - Lajm

Gjykata e Apelit në Shkup sot dhe nesër pritet të vendos lidhur me ankesat e 33 të dënuarëve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej...

Gjykata e Apelit do të vendos për Grupin e Kumanovës

para 3 muajve - Fol

Gjykata e Apelit në Shkup sot dhe nesër pritet të vendos lidhur me ankesat e 33 të dënuarëve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej...

Sot shqyrtohen ankesat e Grupit të Kumanovës nga Gjykata e Apelit

para 3 muajve - Periskopi

Për 33 të dënuarit të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave, Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat. Shtatë prej grupit morën dënime të përjetshme,...

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - Insajderi

Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat e 33 të dënuarve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej grupit morën dënime...

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - KosovaPress

Shtatë prej grupit morën dënime të përjetshme, 13 të dënuar me nga 40 vjet burg, 6 veta me dënime 20 vjet, një i dënuar me 18 vjet, dy me nga 14 vjet, dy të tjerë 13 vjet dhe dy të fundit me nga 12 vjet....

Gjykata e Apelit shqyrton ankesat e Grupit të Kumanovës

para 3 muajve - Arbresh

Gjykata e Apelit në Shkup sot do të shqyrtojë ankesat e 33 të dënuarve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej grupit morën dënime...

Gjykata e Apelit do të vendos për Grupin e Kumanovës

para 3 muajve - InfoMagazin

Gjykata e Apelit në Shkup sot dhe nesër pritet të vendos lidhur me ankesat e 33 të dënuarëve të Grupit të Kumanovës lidhur me ngjarjet e 9 dhe 10 majit të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Shtatë prej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK