http://kariera.mk

Ambasada e Zvicrës në Kosovë tregon sa kohë duhet të prisni për përgjigjen e vizës

para 3 muajve - GazetaBlic

Ambasada e Zvicrës në Kosovës ka njoftuar se këto ditë ka numër të madh aplikantësh në këtë ambasadë për pajisje me vizë. Në një njoftim për media, Ambasada zvicerane ka bërë të ditur se pritjet për viza...

Ambasada e Zvicrës tregon sa kohë duhet të prisni për përgjigjen e vizës

para 3 muajve - Infokusi

Ambasada e Zvicrës në Kosovës ka njoftuar se këto ditë ka numër të madh aplikantësh në këtë ambasadë për pajisje me vizë. Në një njoftim për media, Ambasada zvicerane ka bërë të ditur se pritjet për viza...

Doni punë në SHBA? Ndiqni këshillat e ambasadës

para 3 muajve - Medial

Ambasada amerikane  këtë të enjte ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë të interesuarit që duan të punojnë në Shtetet e Bashkuar të Amerikës. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ambasada...

Kërkoni punë në SHBA? Ambasada amerikane jep njoftimin

para 3 muajve - Indeks.mk

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Ambasada Amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që janë në kërkim të punës nëpërmjet vizës EB-3 të imigrimit me bazë...

Ja sa kohë duhet të prisni për përgjigjen e vizës zvicerane

para 3 muajve - Bota Press

Ambasada e Zvicrës në Kosovës ka njoftuar se këto ditë ka numër të madh aplikantësh në këtë ambasadë për pajisje me vizë. Në një njoftim për media, Ambasada zvicerane ka bërë të ditur se pritjet për viza...

Ambasada e Zvicrës në Kosovë tregon sa kohë duhet të prisni për përgjigjen e vizës

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ambasada e Zvicrës në Kosovës ka njoftuar se këto ditë ka numër të madh aplikantësh në këtë ambasadë për pajisje me vizë. Në një njoftim për media, Ambasada zvicerane ka bërë të ditur se pritjet për viza...

Doni punë në SHBA? Ndiqni këshillat e ambasadës

para 3 muajve - Vizion Plus

Ambasada amerikane  këtë të enjte ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë të interesuarit që duan të punojnë në Shtetet e Bashkuar të Amerikës. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ambasada...

Ambasada e Zvicrës në Kosovë tregon sa kohë duhet të prisni për përgjigjen e vizës

para 3 muajve - AlbPortali

Ambasada e Zvicrës në Kosovës ka njoftuar se këto ditë ka numër të madh aplikantësh në këtë ambasadë për pajisje me vizë. Loading... Në një njoftim për media, Ambasada zvicerane ka bërë të ditur se pritjet...

Kërkoni punë në SHBA? Ambasada amerikane jep njoftimin

para 3 muajve - Antpress

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Ambasada Amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që janë në kërkim të punës nëpërmjet vizës EB-3 të imigrimit me bazë...

Ambasada amerikane, njoftim të rëndësishëm për ata që kërkojnë punë në SHBA

para 3 muajve - Shekulli

Një njoftim i rëndësishëm është bërë sot nga ambasada amerikane në Tiranë, lidhur me të gjithë shqiptarët që kërkojnë një punë në SHBA përmes vizës EB-3 të imigrimit. Përmes një shënimi në “Facebook”,...

Kërkoni punë në SHBA? Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm

para 3 muajve - Albeu

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka shpërndarë një njoftim për të gjitha ata që janë të interesuar për punësim përmes vizës EB-3. Duke dhënë të gjithë këshillat përkatëse, ambasada shton se të...

Punë në SHBA? Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm

para 3 muajve - Top Channel

Ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që janë në kërkim të punës nëpërmjet vizës EB-3 të imigrimit me bazë punësimi në Shtetet e Bashkuara. “Ju duhet të keni...

Kërkoni punë në SHBA? Ambasada jep detaje: Çfarë duhet të dini

para 3 muajve - BalkanWeb

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka shpërndarë një njoftim për të gjitha ata që janë të interesuar për punësim përmes  vizës  EB-3.  Duke dhënë të gjithë këshillat përkatëse, ambasada shton se...

Pa lotari, si të punoni në SHBA

para 3 muajve - Opinion

Pas lotarisë amerikane, ka një tjetër mundësi për këdo që kërkon në punojë dhe jetojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët...

Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për ata që duan të punojnë në SHBA

para 3 muajve - Koha Jone

Ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që janë në kërkim të punës nëpërmjet vizës EB-3 të imigrimit me bazë punësimi në Shtetet e Bashkuara. “Ju duhet të keni...

Vizë pune në SHBA? Ambasada amerikane jep lajmin e mirë për shqiptarët, këtu mund të gjeni informacionin e plotë 

para 3 muajve - Sot News

Ambasada amerikane në Tiranë ka dhënë këtë mëngjes një njoftim të rëndësishëm për të gjithë të interesuarit për vizë pune në SHBA. Përmes një postimi në faqen zyrtare ambasada bën me dije se të interesuarit...

Vize pune në SHBA/ Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm

para 3 muajve - Lexo

Ambasada amerikane në Tiranë ka dhënë këtë mëngjes një njoftim të rëndësishëm për të gjithë të interesuarit për vizë pune në SHBA. Përmes një postimi në faqen zyryare ambasada bën me dije se të interesuarit...

Doni të punoni në SHBA? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm

para 3 muajve - Java News

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka shpërndarë një njoftim për të gjitha ata që janë të interesuar për punësim përmes vizës EB-3. Duke dhënë të gjithë këshillat përkatëse, ambasada shton se të...

Punë në SHBA? Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm

para 3 muajve - Arbresh

Ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që janë në kërkim të punës nëpërmjet vizës EB-3 të imigrimit me bazë punësimi në Shtetet e Bashkuara. “Ju duhet të keni...

Doni të punoni në SHBA? Njoftimi që jep ambasada amerikane

para 3 muajve - LajmiFundit

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës jep një njoftim të rëndësishëm lidhur me gjithë ata persona të interesuar për të punuar në SHBA. “Jeni në kërkim të punësimit nëpërmjet vizës EB-3 të imigrimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK