http://kariera.mk

Braimllari: Hakmarrje e ulët e Edi Ramës me studenten që e kundërshtoi…

më 5.2019 - Standard

Studentja Viosana Kokla është ndaluar sot nga policia për parullat në pallatin ku banonte ambasadori i OSBE. Edhe pse motivet e shoqërimit janë të paqarta, përfaqësues të LSI deklarojnë se ndalimi i studentes...

Ndalimi i studentes, Braimllari mesazh Ramës e Lleshajt: Kujdes! Dita e gjykimit po vjen

më 5.2019 - Koha Jone

Studentja Viosana Kokla është ndaluar sot nga policia për parullat në pallatin ku banonte ambasadori i OSBE. Edhe pse motivet e shoqërimit janë të paqarta, përfaqësues të LSI deklarojnë se ndalimi i studentes...

LSI: Burgosja e protestuesve nuk na tremb, Rama do largohet

më 5.2019 - Medial

Lëvizja Socialiste për Integrim,  ka shpërndarë një njoftim për shtyp ku solidarizohet me qytetarët protestues të cilët sipas kësaj force politike, mbahen padrejtësisht në burg. Sipas LSI, mbajtja në burg...

Protestuesit e dhunshëm në burg/ LSI e pakënaqur

më 5.2019 - Java News

Lëvizja Socialiste për Integrim ka deklaruar se mbajtja e protestuesve në burg është një vendim i padrejtë.  Lëvizja Socialiste për Integrim, ka reaguar në lidhje me protestuesit e arrestuar për të cilët...

Burg për 20 protestues, LSI: Dhunë shtetërore e Edi Ramës

më 5.2019 - BalkanWeb

Lëvizja Socialiste për Integrim, duke u solidarizuar me qytetarët protestues të dënuar me burg, me anë të një njoftimi për shtyp deklaron se arrestimi i protestuesve është shenjë treguese e dhunës shtetërore...

“Arrestimi i protestuesve dëshmi dhune”, LSI jep alarmin: Vendim i padrejtë

më 5.2019 - Sot News

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka reaguar në lidhje me protestuesit e arrestuar për të cilët ditën e sotme u  dha edhe masa e sigurisë. Konkretisht për 50 protstuesit e arrestuarit Gjykata e Tiranës...

Burgosja e 20 protestuesve, reagon LSI: Dhunë shtetërore e Edi Ramës

më 5.2019 - Koha Jone

Lëvizja Socialiste për Integrim, duke u solidarizuar me qytetarët protestues të dënuar me burg, me anë të një njoftimi për shtyp deklaron se arrestimi i protestuesve është shenjë treguese e dhunës shtetërore...

Burgosja e 20 protestues, reagon LSI: Dhunë shtetërore e Edi Ramës

më 5.2019 - Koha Jone

Lëvizja Socialiste për Integrim, duke u solidarizuar me qytetarët protestues të dënuar me burg, me anë të një njoftimi për shtyp deklaron se arrestimi i protestuesve është shenjë treguese e dhunës shtetërore...

Burg për protestuesit, reagon LSI: Dhunë shtetërore

më 5.2019 - Opinion

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka reaguar në lidhje me vendimin  e Gjykatë së Tiranës, e cila vendosi të lërë në burg 20 protestues të opozitës. Sipas kësaj force politike, ky vendim tregon dhunën shtetërore...

LSI: Burgosja e protestuesve nuk na tremb, Rama do largohet

më 5.2019 - Vizion Plus

Lëvizja Socialiste për Integrim,  ka shpërndarë një njoftim për shtyp ku solidarizohet me qytetarët protestues të cilët sipas kësaj force politike, mbahen padrejtësisht në burg. Sipas LSI, mbajtja në burg...

“Mbajtja në burg e protestuesve”, reagon LSI: Rama, i trembur nga revolta popullore, po përdor edhe drejtësinë

më 5.2019 - Standard

Lëvizja Socialiste për Integrim ka dalë në një deklaratë për mediat në mbështetje të protestuesve të arrestuar. Njoftim për shtyp: Lëvizja Socialiste për Integrim, duke u solidarizuar me qytetarët protestues...

LSI: Burgosja e protestuesve nuk na tremb, Rama do largohet

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka shpërndarë një njoftim për shtyp ku solidarizohet me qytetarët protestues të cilët sipas kësaj force politike, mbahen padrejtësisht në burg. Sipas LSI, mbajtja në burg...

Braimllari me tone të ashpra: Rama për të mbajtur karrigen e qelbur të pushtetit, kthen dënimet politike

më 5.2019 - Standard

Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në rrjetin social facebook ka reaguar me kritika ndaj qeverisë Rama. Sipas tij, “Gjykata, me urdher politik te Edi Rames, vendos te mbaje ne burg qytetaret qe protestojne”....

Burgosja e protestuesve. Braimllari: Dita e gjykimit për Ramën e Lleshin do jetë e afërt

më 5.2019 - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari e ka cilësuar si burg politik vendimin e sotëm të gjykatës për protestuesit e arrestuar ditën e shtunë. Në një reagim në Facebook, Braimllari shprehet...

Burg për 20 protestues, reagon LSI: Dhunë shtetërore e Edi Ramës

më 5.2019 - Gazeta Observer

Lëvizja Socialiste për Integrim reagon pas vendimit të Gjykatës për lënien në burg të 20 protestuesve të arrestuar për marshimin e mbrëmshëm të opozitës, duke theksuar se vendimet e gjykatësve shërbëtorë...

Ish-deputeti del me paralajmërim të fortë: Mbajeni mend, ky ministër ka për ta rrëzuar Edi Ramën

më 5.2019 - Sot News

Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari i cili ka bërë një koment të përgjithshëm për bilancin e protestës së opozitës. I pyetur nga gazetarja nëse nga gazi lotsjellës i përdorur në protestë preket apo...

LSI: Rama i trembur nga shpirti i revoltës

më 5.2019 - LajmiFundit

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka dal sot për një konferencë për shtyp ku është solidarizuar me qytetarët të cilët protestuan të shtunën e kaluar dhe tashmë ndiqen penalisht. Gjatë konferencës LSI deklaroi...

Njoftim për shtyp i Lëvizjes Socialiste për Integrim

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Lëvizja Socialiste për Integrim, duke u solidarizuar me qytetarët protestues të mbajtur padrejtësisht në burg, me anë të një njoftimi për shtyp deklaron se: Mbajtja në burg e protestuesve të opozitës,...

Endrit Braimllari/ Edi Rama kthen në vend dënimet politike vetëm për të mbajtur karrigen e qelbur të pushtetit

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllar ka reaguar në rrjet sociale Facebook duke akuzuar Edi Ramën për mbajten në burg të qytetarëve që protestuan. Sipas tij këtë gjë kryeministri po e bën...

Qytetarët nuk tremben, Mehmetaj: Protestat do të vazhdojnë deri në largimin e Ramës

më 5.2019 - Standard

Nga Kejdi Mehmetaj: Opozita ka dënuar vazhdimisht çdo akt dhune ushtruar ndaj saj në tejkalim të kompetencave të Policisë së Shtetit siç ishte dhe rasti i Sait Dollapit. Dhuna nuk ka qenë dhe nuk është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK