http://kariera.mk

Arrat e gjelbra dhe mjalti, ilaçi më i mirë për shëndetin tuaj

më 5.2019 - Koha.net

Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. Nëse bashkoni arrat e gjelbra me mjaltë, ju arrini të përgatisni një shurup me vlera të mirëfillta...

Kura me 40 arra të gjelbra të pabëra – Për tiroidet dhe gjakun

më 5.2019 - Portalb

Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. Ju tregojmë se kur bashkoni arrat e gjelbra me mjaltë, ju arrini të përgatisni një shurup me vlera...

Kura me 40 arra të gjelbra të pabëra – Për tiroidet dhe gjakun

më 5.2019 - Standard

Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. Ju tregojmë se kur bashkoni arrat e gjelbra me mjaltë, ju arrini të përgatisni një shurup me vlera...

Kura Me 40 Arra të Gjelbra të Pabëra – Për Tiroidet, Gjakun dhe Energjinë

më 5.2019 - Republika

Ky kombinim i fuqishëm krijon mirëqënie fizike dhe energjike. Ai rrit aktivitetin hormonal, ka efekt pozitiv dhe ndihmon fort për problemet e tiroides, rikthen qelizat dhe neutralizon helmet në organizëm. Arrat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK