http://kariera.mk

Eljo Hysko u betua sot si deputet i PS, shihni ç’bëjnë për të 2 moderatorët e njohur të “Tv Klan”

para 3 muajve - Sot News

Aktivisti i njohur i FRESSH, Eljo Hysko është emëruar zyrtarisht deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë. Duke qenë se dy deputetë nga Partia Socialiste kanë lënë mandatin e tyre për t’u angazhuar në...

Turjan Hysko dhe Orinda nuk e përmbajnë dot gëzimin!!! Më në fund i erdhi radha edhe Eljos të bëhet deputet…!!!

para 3 muajve - Standard

Dy deputetë të Partisë Socialiste kanë dorëzuar mandatin duke i dhënë mundësinë vëllait të Turjan Hyskës, Eljo Hyskës të emërohet deputet. Ky lajm është pritur me shumë entuziazëm si nga moderatori i famshëm...

Eljo hyn në Kuvend, Orinda dhe Turi nuk përmbahen nga gëzimi (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Dy deputetë të Partisë Socialiste kanë dorëzuar mandatin duke i dhënë mundësinë vëllait të Turjan Hyskës , Eljo Hyskës të emërohet deputet. Ky lajm është pritur me shumë entuziazëm si nga moderatori i...

Pas zyrtarizimit si deputet i PS, Turi dhe Orinda i bëjnë dedikim Eljos

para 3 muajve - Lexo

Aktivisti i njohur i FRESSH, Eljo Hysko është emëruar zyrtarisht deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë. Duke qenë se katër deputetë nga Partia Socialiste kanë lënë mandatin e tyre për t’u angazhuar...

‘Shkurtoji ato taka’, Orinda Huta tregon ‘problemet’ me vjehrrën

para 3 muajve - BalkanWeb

Sa herë dalin të dy bashkë, Orinda me Turin, një ndër gjërat që komentohet më shumë në rrjet janë centimetrat e këngëtares dhe moderatores dhe fakti që ajo është pak më e gjatë se ai kur vesh taka. Mbrëmjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK