http://kariera.mk

VIDEO/ Duhej të festonte për golin, futbollisti shpërthen në lot pasi eleminoi babain e tij

para 4 muajve - Newsport

Kur shënojnë, futbollistët zakonisht festojnë sidomos kur ai goli të jep kualifikimin për në finale, por në Venezuelë s’ka ndodhur kështu. Një lojtar me emrin Jianluka Maldonado shënoi një gol kundër skuadrës...

VIDEO/ Goli i hidhur, djali shënon në shtesë dhe eliminon babain

para 4 muajve - BalkanWeb

Historia e futbollit është e mbushur me përballje mes fëmijëve në fushë dhe baballarëve të tyre në pankinë, por kjo e fundit që vjen nga Venezuela është me të vërtetë e veçantë. Protagonist Giancarlo Maldonado,...

VIDEO/ Goli i hidhur, djali shënon në shtesë dhe eliminon babain

para 4 muajve - Koha Jone

Historia e futbollit është e mbushur me përballje mes fëmijëve në fushë dhe baballarëve të tyre në pankinë, por kjo e fundit që vjen nga Venezuela është me të vërtetë e veçantë. Protagonist Giancarlo Maldonado,...

VIDEO/ Goli i hidhur, djali shënon në shtesë dhe eliminon babain

para 4 muajve - Lexo

Historia e futbollit është e mbushur me përballje mes fëmijëve në fushë dhe baballarëve të tyre në pankinë, por kjo e fundit që vjen nga Venezuela është me të vërtetë e veçantë. Protagonist Giancarlo Maldonado,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK