http://kariera.mk

Milan i lë të shokuar tifozët, e vë në treg “shtyllën” e ekipit

para 4 muajve - OraInfo

Milan po mendon për sezonin e ardhshëm. Prezenca në UEFA Champions League do të sillte benefite të mira për Milanin, që përpos të ardhurave do të arrinte që të joshte edhe emra të rëndësishëm të futbollit....

Tifozët e Interit dhe Milanit meritojnë titullin, skuadrat dhe drejtuesit e tyre… “rënien nga kategoria”

para 4 muajve - Sovrani

Nëse do ta ndanim në dy plane, atëherë do të ishte Interi i fushës (ai që rrezikon të mos kualifikohet në Champions League) dhe ai i tifozëve (një mesatare e frikshme në Itali, me thuajse 60 mijë spektatorë...

Milan mendon për arkat, nxjerr në shitje yllin e skuadrës

para 4 muajve - Newsport

Prezenca në UEFA Champions League do të sillte benefite të mira për Milanin, që përpos të ardhurave do të arrinte që të joshte edhe emra të rëndësishëm të futbollit. Por, në rast të kundërt, mungesa e...

“Shpëtimtari i Milanit që drithëron zemrat e tifozëve”

para 4 muajve - Standard

Gianluigi Donnarumma, i pagëzuar edhe si “San Gigio”, portierin e Milanit që u bë vendimtar në fitoren 2-0 të kuqezinjve ndaj Frosinones, duke pasuruar rekordin e tij personal me një ndërhyrje “shenjtori”...

Milani nis bisedimet me Donnarumman

para 4 muajve - Koha.net

Milani raportohet se ka nisur bisedimet me portierin Gianluigi Donnarumma për kontratë të re pasi synon të heshtë menjëherë interesimin nga Paris Saint-Germaini. PSG raportohet se po e sheh italianin si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK