http://kariera.mk

Partizani, epoka “Demi” kurorëzohet me trofe pas… 6 mln eurosh

para 6 muajve - Medial

Partizani priti 26 vite e 3 ditë që të shpallej kampion i Shqipërisë në Superiore. Para suksesit që arriti Partizani i trajnerit Skënder Gega, ku më 12 maj 2019 siguroi titullin e 16-të në derbi, për herë...

Partizani, epoka “Demi” kurorëzohet me trofe pas… 6 mln eurosh

para 6 muajve - BalkanWeb

Partizani priti 26 vite e 3 ditë që të shpallej kampion i Shqipërisë në Superiore. Para suksesit që arriti Partizani i trajnerit Skënder Gega, ku më 12 maj 2019 siguroi titullin e 16-të në derbi, për herë...

PARTIZANI i bashkohet kampionëve europianë, Shqipëria “ngjyroset” me të kuqe

para 6 muajve - Newsport

Shqipëria “ngjyroset” me të kuqe. Pritja 26 vjeçare ka marrë fund. Partizani është kampioni më i ri i Superiores. Një foto e postuar nga Goal.com janë të gjitha klubet, që në vendet e tyre respektive kanë fituar...

Ademi e cilëson korrekt sezonin e Superligës

para 6 muajve - Koha.net

Korrekt e ka cilësuar sezonin e sapo përfunduar të Superligës së Kosovës, kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi. Në një mesazh urimi për përmbylljen e sezonit, Ademi ka thënë se është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK