http://kariera.mk

Nesër fillojnë zgjedhjet për Parlamentin Europian në Britaninë e Madhe

para 6 muajve - Koha.mk

Zgjedhjet për parlamentin europian do të fillojnë nesër në Britaninë e Madhe dhe do të vijojnë deri më datë 26 maj kur do të ketë përfunduar procesi në të gjitha vendet anëtare. Më shumë se 400 milionë...

Macron: Nacionalistët po mbështeten nga lobistë amerikanë

para 6 muajve - Gazeta Tema

Presidenti francez, Emmanuel Macron, thotë se sheh një bashkëpunim mes ekstremit të djathtë në Europë dhe “interesave të huaja”. Duke iu referuar Bashkimit Kombëtar, partia e djathtë e Marine Le Pen që...

Macron: Nacionalistët po mbështeten nga lobistë amerikanë

para 6 muajve - Lexo

Presidenti francez, Emmanuel Macron, thotë se sheh një bashkëpunim mes ekstremit të djathtë në Europë dhe “interesave të huaja”. Duke iu referuar Bashkimit Kombëtar, partia e djathtë e Marine Le Pen që...

NESËR NISIN ZGJEDHJET EVROPIANE

para 6 muajve - Klan Macedonia

Vendet e Bashkimit Evropian do të nisin të enjten procesin zgjedhor për të caktuar përfaqësuesit e tyre në Parlamentin Evropian. Votuesit do të zgjedhin mes unitetit të kërkuar nga kampet politike tradicionale...

Nesër nisin zgjedhjet evropiane

para 6 muajve - Alsat-M

Vendet e Bashkimit Evropian do të nisin të enjten procesin zgjedhor për të caktuar përfaqësuesit e tyre në Parlamentin Evropian. Votuesit do të zgjedhin mes unitetit të kërkuar nga kampet politike tradicionale...

Nesër fillojnë zgjedhjet për Parlamentin Europian në Britaninë e Madhe

para 6 muajve - Koha.net

Zgjedhjet për parlamentin europian do të fillojnë nesër në Britaninë e Madhe dhe do të vijojnë deri më datë 26 maj kur do të ketë përfunduar procesi në të gjitha vendet anëtare. Më shumë se 400 milionë...

Nesër fillojnë zgjedhjet për Parlamentin Europian në Britaninë e Madhe

para 6 muajve - Vizion Plus

Zgjedhjet për parlamentin europian do të fillojnë nesër në Britaninë e Madhe dhe do të vijojnë deri më datë 26 maj kur do të ketë përfunduar procesi në të gjitha vendet anëtare. Më shumë se 400 milionë...

Plani i Macronit për zgjedhjet e BE-së

para 6 muajve - Alsat-M

Vetëm edhe një ditë na ndanë nga fillimi i zgjedhjeve për Parlamentin Evropian, të cilat do të fillojnë më 23 maj për disa vende anëtare të BE-së dhe do të përfundojnë më 26 maj 2019 për të gjitha vendet....

Plani i Macronit për zgjedhjet e BE-së

para 6 muajve - Arbresh

Vetëm edhe një ditë na ndanë nga fillimi i zgjedhjeve për Parlamentin Evropian, të cilat do të fillojnë më 23 maj për disa vende anëtare të BE-së dhe do të përfundojnë më 26 maj 2019 për të gjitha vendet,...

Skandali austriak godet nacionalizmin evropian të ushqyer nga Rusia

para 6 muajve - Medial

Me qëllim të tejkalimit të gjendjes dëshpëruese që mbretëronte pas Luftës së Dytë Botërore në Evropë, dhe jo vetëm, SHBA-të mbështetën fuqimisht një model që bazohej fuqishëm në zhvillimin e demokracisë...

Zgjedhjet evropiane do të ndikojnë për të ardhmen e Maqedonisë së Veriut

para 6 muajve - Flaka

Përbërja e re e Parlamentit Evropian do të ndikojë në eurointegrimin e Maqedonisë së Veriut, paralajmërojnë ekspertë. A do ta marrë vendi datën e dëshiruar dhe sa shpejt do të hapë kapitujt do të varet...

Skandali austriak godet nacionalizmin evropian të ushqyer nga Rusia

para 6 muajve - Periskopi

Me qëllim të tejkalimit të gjendjes dëshpëruese që mbretëronte pas Luftës së Dytë Botërore në Evropë, dhe jo vetëm, SHBA-të mbështetën fuqimisht një model që bazohej fuqishëm në zhvillimin e demokracisë...

Skandali austriak godet nacionalizmin evropian të ushqyer nga Rusia

para 6 muajve - Ekonomia Online

Me qëllim të tejkalimit të gjendjes dëshpëruese që mbretëronte pas Luftës së Dytë Botërore në Evropë, dhe jo vetëm, SHBA-të mbështetën fuqimisht një model që bazohej fuqishëm në zhvillimin e demokracisë...

Dr. Qemal Lamaj: BE nis përballjen me SHBA, Rusinë e Kinën

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Marrëdhëniet ndërkombëtare, polarizimet e gjeopolitikës dhe sidomos roli i superfuqive të kohës si SHBA, Kinës e Rusisë kanë ndikime të fuqishme edhe në zhvillimet politike në Kontinentin Evropian. Evropa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK