http://kariera.mk

SHBA dyshon se qeveria siriane ka kryer sulm kimik

para 6 muajve - BalkanWeb

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se dyshojnë që Qeveria Siriane ka kryer sulm kimik. Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën...

SHBA: Regjimi i Assadit ka kryer sulme të reja kimike në Idlib

para 6 muajve - Shenja

Departamenti Amerikan i Shtetit ka deklaruar se regjimi sirian i Bashar al-Assadit ka kryer sulme të reja kimike në veriperëndim të Sirisë, raporton AA. Zëdhënësja e Departamentit Amerikan të Shtetit,...

SHBA dyshon se janë përdorur armë kimike në Siri

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se dyshojnë që Qeveria Siriane ka kryer sulm kimik. Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën...

SHBA dyshon se janë përdorur armë kimike në Siri

para 6 muajve - Insajderi

Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën Idlib, e cila njëherësh është zona e fundit e kontrolluar nga opozita në këtë...

SHBA dyshon se janë përdorur armë kimike në Siri

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se dyshojnë që Qeveria Siriane ka kryer sulm kimik. Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën...

SHBA dyshon se janë përdorur armë kimike në Siri

para 6 muajve - Arbresh

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se dyshojnë që Qeveria Siriane ka kryer sulm kimik. Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën...

SHBA dyshon se janë përdorur armë kimike në Siri

para 6 muajve - Gazeta Observer

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se dyshojnë që Qeveria Siriane ka kryer sulm kimik. Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën...

ShBA-ja dyshon se janë përdorur armë kimike në Siri

para 6 muajve - Ekonomia Online

Shtetet e Bashkuara kanë thënë se dyshojnë që Qeveria Siriane ka kryer sulm kimik. Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën...

SHBA-ja dyshon se janë përdorur armë kimike në Siri

para 6 muajve - Epoka e Re

Shtetet e Bashkuara kanë shprehur dyshime se qeveria siriane ka kryer sulm kimik. Departamenti amerikan i Shtetit ka thënë përmes një deklarate se është duke hetuar nëse është përdorur gaz klori në Provincën...

SHBA: Regjimi i Assadit ka kryer sulme të reja kimike në Idlib

para 6 muajve - Shenja

Departamenti Amerikan i Shtetit ka deklaruar se regjimi sirian i Bashar al-Assadit ka kryer sulme të reja kimike në veriperëndim të Sirisë, raporton Agjencia Anadolu (AA) Zëdhënësja e Departamentit Amerikan...

SHBA akuzon qeverinë siriane për sulm të ri me armë kimike

para 6 muajve - Alsat-M

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar qeverinë siriane për një sulm të ri me armë kimike. “Ne po mbledhim ende informacion mbi incidentin e së dielës, por përsërisim paralajmërimin tonë se nëse...

SHBA akuzon qeverinë siriane për sulm të ri me armë kimike

para 6 muajve - Klan Kosova

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar qeverinë siriane për një sulm të ri me armë kimike. “Ne po mbledhim ende informacion mbi incidentin e së dielës, por përsërisim paralajmërimin tonë se nëse...

SHBA paralajmëron Assad-in: Ende po përdor armë kimike

para 6 muajve - Te Sheshi

Departamenti amerikan i Shtetit lëshoi ​​një paralajmërim ndaj regjimit sirian të Bashar al-Assad, pas dyshimeve se ky i fundit mund të kishte kryer rishtaz një sulm me armë kimike në veriperëndim të vendit....

Siri, nga sulmet e regjimit humbin jetën 12 civilë në zonën e deeskalimit

para 6 muajve - Portalb

Burime nga mbrojtja civile “Helmetat e bardhë” njoftuan se 12 civilë janë vranë në sulmet e forcave të regjimit në zonën veriperëndimore të deeskalimit në Siri, raporton Anadolu Agency (AA). Burimet thonë...

Siri, nga sulmet e regjimit humbin jetën 12 civilë në zonën e deeskalimit

para 6 muajve - Shenja

Burime nga mbrojtja civile “Helmetat e bardhë” njoftuan se 12 civilë janë vranë në sulmet e forcave të regjimit në zonën veriperëndimore të deeskalimit në Siri, raporton AA. Burimet thonë se katër fëmijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK