http://kariera.mk

Koha e bikineve po afron, reduktoni celulitin me këto metoda

para 4 muajve - Insajderi

Të pasurit celulit është shndërruar në një “makth” për femrat, ani se kilogramët nuk luajnë asnjë rol kyç në shfaqjen e këtij të fundit, por faktorë të tjerë si shtatzënia, luhatjet hormonale apo edhe...

Koha e bikineve po afron, reduktoni celulitin me këto metoda

para 4 muajve - Koha.mk

Të pasurit celulit është shndërruar në një “makth” për femrat, ani se kilogramët nuk luajnë asnjë rol kyç në shfaqjen e këtij të fundit, por faktorë të tjerë si shtatzënia, luhatjet hormonale apo edhe...

Koha e bikineve po afron, reduktoni celulitin me këto metoda

para 4 muajve - Periskopi

Të pasurit celulit është shndërruar në një “makth” për femrat, ani se kilogramët nuk luajnë asnjë rol kyç në shfaqjen e këtij të fundit, por faktorë të tjerë si shtatzënia, luhatjet hormonale apo edhe...

Koha e bikineve po afron, reduktoni celulitin me këto metoda

para 4 muajve - Gazeta Observer

Të pasurit celulit është shndërruar në një “makth” për femrat, ani se kilogramët nuk luajnë asnjë rol kyç në shfaqjen e këtij të fundit, por faktorë të tjerë si shtatzënia, luhatjet hormonale apo edhe...

Koha e bikineve po afron – reduktoni celulitin me këto metoda

para 4 muajve - Klan Kosova

Të pasurit celulit është shndërruar në një “makth” për femrat, ani se kilogramët nuk luajnë asnjë rol kyç në shfaqjen e këtij të fundit, por faktorë të tjerë si shtatzënia, luhatjet hormonale apo edhe...

Çfarë është celuliti dhe si mund ta eleminojmë

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Vera po afron dhe ajo që na bezdis së tepërmi është celuliti! Celuliti është produktiviteti e depozitave yndyrore, poshtë lëkurës dhe rezultatet janë disa gropëza që prishin pamjen tuaj. Për disa femra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK