http://kariera.mk

Rreziku nga pickimi i rriqrave, ja ҫfarë do të ndërmerret

para 3 muajve - OraInfo

Pickimi nga rriqrat është një shqetësim i madh për qytetarët. Nën udhëheqjen e ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin...

Rreziku nga pickimi i rriqave, ja ҫfarë do të ndërmerret

para 3 muajve - OraInfo

Pickimi nga rriqrat është një shqetësim i madh për qytetarët. Nën udhëheqjen e ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin...

Diskutohen veprimet që do të merren kundër etheve hemorragjike

para 3 muajve - GazetaBlic

Nën udhëheqjen e ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Ismaili mbledh Këshillin Ndërministror për të diskutuar për veprimet e kundër etheve hemorragjike

para 3 muajve - Klan Kosova

Nën udhëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ismaili tha se...

IKSHPK apel qytetarëve të kenë kujdes nga rriqrat

para 3 muajve - Zhurnal

“Kujdes nga pickimi i rriqrave sepse ato nuk fluturojnë as nuk i afrohen njerëzve” Instituti Kombëtar rekomandon qytetarët për sivjet: Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre,...

Këshilli ndërministror diskuton për veprimet e ndërmarra kundër etheve hemorragjike

para 3 muajve - Epoka e Re

Nën udhëheqjen e ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit Ndërministror për Luftimin dhe Parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Thirrje për kujdes të shtuar nga Ethet Hemorragjike

para 3 muajve - Koha.net

Nën udhëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Kujdes, rriqrat kanë filluar të pickojnë

para 3 muajve - OraInfo

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë thirrje në shtim të kujdesit ndaj rriqrave. IKSHPK përmes një njoftimi ka paralajmëruar se sezona e pickimit të rriqrave ka filluar dhe se ata...

Mbahet mbledhja i këshillit ndërministror për luftimin  etheve hemorragjike

para 3 muajve - Infokusi

Nën udhëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Rreziku nga rriqrat: Diskutohen veprimet që do të merren

para 3 muajve - Arbresh

Nën udhëheqjen e ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Rreziku nga rriqrat: Diskutohen veprimet që do të merren

para 3 muajve - Bota Press

Nën udhëheqjen e ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Paralajmëron Instituti: Qytetarët të kenë kujdes nga rriqrat

para 3 muajve - Infokusi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një komunikate kanë berë apel që qytetarët të kenë kujdes nga rriqërat. IKSHPK ka thënë se rriqrat tashmë kanë filluar të pickojnë. “Kujdes nga...

Diskutohen veprimet kundër etheve hemorragjike

para 3 muajve - KosovaPress

Ministri Ismaili tha se takimi i Këshillit po mbahet me qëllim të përcjelljes sa më të mirë të zbatimit të masave për kontrollin e etheve hemorragjike për të ndikuar në uljen e sëmundshmërisë nga kjo sëmundje...

Ministri Ismaili mbledh Këshillin për të diskutuar veprimet e ndërmarra kundër Etheve hemorragjike

para 3 muajve - Periskopi

Nën udhëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Ministri Ismaili mbledh Këshillin Ndërministror për të diskutuar për veprimet e ndërmarra kundër Etheve hemorragjike

para 3 muajve - Arbresh

Ministri Ismaili mbledh Këshillin Ndërministror për të diskutuar për veprimet e ndërmarra kundër Etheve hemorragjike Nën udhëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës...

Ismaili mbledh Këshillin Ndërministror për të diskutuar për veprimet e ndërmarra kundër Etheve hemorragjike

para 3 muajve - Ekonomia Online

Nën udhëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismaili, është mbajtur takimi i radhës i Këshillit ndërministror për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime Kongo (EHCC). Ministri Ismaili...

Kujdes! Rriqrat janë kthyer

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë thirrje në shtim të kujdesit ndaj rriqrave. IKSHPK përmes Facebook ka thënë se sezona e pickimit të rriqrave ka filluar dhe se ata si insekte,...

IKSHPK: Kujdes, rriqrat kanë filluar të pickojnë

para 3 muajve - Insajderi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë thirrje në shtim të kujdesit ndaj rriqrave, shkruan Insajderi.com IKSHPK përmes Facebook ka thënë se sezona e pickimit të rriqrave ka filluar...

IKSHPK: Kujdes, rriqrat kanë filluar të pickojnë

para 3 muajve - Arbresh

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë thirrje në shtim të kujdesit ndaj rriqrave. IKSHPK përmes Facebook ka thënë se sezona e pickimit të rriqrave ka filluar dhe se ata si insekte,...

IKSHPK: Kujdes nga rriqërat

para 3 muajve - Periskopi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një komunikate kanë berë apel që qytetarët të kenë kujdes nga rriqërat. IKSHPK ka thënë se rriqrat tashmë kanë filluar të pickojnë. “Kujdes nga...

IKSHPK:Qytetarët të kenë kujdes nga rriqrat

para 3 muajve - Ekonomia Online

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një komunikate kanë berë apel që qytetarët të kenë kujdes nga rriqërat. IKSHPK ka thënë se rriqrat tashmë kanë filluar të pickojnë. “Kujdes nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK