http://kariera.mk

Steven Spielberg po vjen me serial horror, episodet do të shfaqen vetëm pas perëndimit të diellit

para 3 muajve - Telegrafi

Steven Spielberg (Foto by Ian Gavan/Getty Images/Guliver)

Përgatituni! Ky është seriali i Steven Spielberg, i cili mund të shihet vetëm natën!

para 3 muajve - Sovrani

Steven Spielberg po shkruan një serial televiziv horror për ‘Quibi’ që do të shikohet vetëm natën, kur celularët do të tregojnë se jashtë është errësuar, shkruan lapsi.al. Për momentin titulli i zhvillimit...

Ky është seriali i Steven Spielberg i cili do të mund të shihet vetëm natën

para 3 muajve - Insajderi

Steven Spielberg po shkruan një serial televiziv horror për ‘Quibi’ që do të shikohet vetëm natën, kur celularët do të tregojnë se jashtë është errësuar, shkruan lapsi.al. Për momentin titulli i zhvillimit...

Steven Spielberg po vjen me serial horror, episodet do të shfaqen vetëm pas perëndimit të diellit

para 3 muajve - Ekonomia Online

Steven Spielberg raportohet se po shkruhet një serial të zhanrit horror për shërbimin e drejtpërdrejtë Quibi (“Quick Bites” for short), ku shikuesit do të jenë në gjendje ta shikojnë vetëm kur jashtë bije...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK