http://kariera.mk

Për të qenë vital, fëmijët duhet të ulen më pak dhe të luajnë më shumë

para 3 muajve - Iliria News

“Arritja duke bërë atë që është më e mira për shëndetin që nga fillimi i jetës së njerëzve,” thotë Drejtori i Përgjithshëm i OBSH Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus. “Fëmijëria e hershme është një periudhë...

Rritet numri i fëmijëve me çrregullime të gjumit

para 3 muajve - Periskopi

Numrit të fëmijëve që vuajnë nga problemet e gjumit është rritur, e kjo po i atribuohet përdorimit të medieve sociale dhe pajisjeve digjitale përpara gjumit. Numri i pranimeve të fëmijëve në spitalet britanike...

6 mënyra se si prindërit shkatërrojnë suksesin e fëmijës së tyre

para 3 muajve - Ekonomia Online

Sjellja prindërore ka një ndikim të madh në mënyrën se si fëmijët zhvillohen duke qenë mjaft të rëndësishëm në suksesin e tyre në të ardhmen. Një studim nga “The Center for Parenting Education” zbuloi...

Për të qenë të shëndetshëm, fëmijët duhet të ulen më pak dhe të luajnë më shumë

para 3 muajve - Tetova Sot

Fëmijët nën moshën pesë vjeç duhet të kalojnë më pak kohë ulur duke shikuar ekranet, ata duhet të kenë gjumë më të mirë cilësor dhe të kenë më shumë kohë për luajtje aktive nëse do të rriten të shëndetshme,...

Për të qenë të shëndetshëm, fëmijët duhet të ulen më pak dhe të luajnë më shumë

para 3 muajve - Lexo

Fëmijët nën moshën pesë vjeç duhet të kalojnë më pak kohë ulur duke shikuar ekranet, ata duhet të kenë gjumë më të mirë cilësor dhe të kenë më shumë kohë për luajtje aktive nëse do të rriten të shëndetshme,...

Për të qenë të shëndetshëm, fëmijët duhet të ulen më pak dhe të luajnë më shumë

para 3 muajve - Klan Kosova

Fëmijët nën moshën pesë vjeç duhet të kalojnë më pak kohë ulur duke shikuar ekranet, ata duhet të kenë gjumë më të mirë cilësor dhe të kenë më shumë kohë për luajtje aktive nëse do të rriten të shëndetshme,...

Për të qenë të shëndetshëm, fëmijët duhet të ulen më pak dhe të luajnë më shumë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Fëmijët nën moshën pesë vjeç duhet të kalojnë më pak kohë ulur duke shikuar ekranet, ata duhet të kenë gjumë më të mirë cilësor dhe të kenë më shumë kohë për luajtje aktive nëse do të rriten të shëndetshme,...

Rritet numri i fëmijëve me çrregullime të gjumit

para 3 muajve - Klan Kosova

Numrit të fëmijëve që vuajnë nga problemet e gjumit është rritur, e kjo po i atribuohet përdorimit të medieve sociale dhe pajisjeve digjitale përpara gjumit. Numri i pranimeve të fëmijëve në spitalet britanike...

Ata prindër që u japin telefonat fëmijëve do pendohen shumë kur të marrin vesh çfarë u kanë shkaktuar

para 3 muajve - Aktuale

Home  Fun FunAta prindër që u japin telefonat fëmijëve do pendohen shumë kur të marrin vesh çfarë u kanë shkaktuar By admin1 – June 9, 2019 0 4 Nuk është as një e as dy, por janë 99% e prindërve që u japin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK