http://kariera.mk

Arrestohet në Rinas një kinez, akuzohet si kreu u grupit mafioz

para 3 muajve - Top Channel

Policia e Rinasit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi kinez, i kërkuar  nga Interpoli në Kinë. Shtetasi  G.L, 25 vjeç,  lindur në Kinë, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23 maj 2019, ...

Pjesë e një grupi mafioz, kapet në Rinas kinezi i kërkuar

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal. I arrestuari...

Kreu i një grupi mafioz kinez arrestohet në Rinas

para 3 muajve - Opinion

Një i kërkuar ndërkombtarisht nga Interpoli në Kinë, është arrestuar ditën e sotme në Aeroportin e Rinasit. Shtetasi i lindur në Kinë ishte shpallur në kërkim më 23 maj të këtij viti për gjobëvënie, vepër...

Pjesë e një grupi mafioz, kapet në Rinas kinezi i kërkuar

para 3 muajve - Medial

TIRANË Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal....

Kinezi gjobëvënës arrestohet në Rinas

para 3 muajve - Medial

Një shtetas kinez I shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie është arrestuar nga policia kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana. Shtetasi kinez I arrestuar është me inicialet G.L. Ai u arrestua në...

Kinezi gjobëvënës arrestohet në Rinas

para 3 muajve - Vizion Plus

Një shtetas kinez I shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie është arrestuar nga policia kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana. Shtetasi kinez I arrestuar është me inicialet G.L. Ai u arrestua në...

Arrestohet në Tiranë i shumëkërkuari dhe i cilësuar si bosi i krimit/ Mori peng një person, tjetrin e detyroi të shes 23 suita, 40 parkingje dhe 6 makina

para 3 muajve - Sot News

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini kanë arrestuar një 25-vjeçar kinez, i njohur si anëtar kryesor i bandave të krimit në Kinë. I riu akuzohet për "Gjobëvënie"....

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Rinas kinezi

para 3 muajve - Shekulli

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana  dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë bërë arrestimin e shtetasit kinez : G.L, 25 vjeç,  lindur në Kinë, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë...

Prangoset mafiozi kinez që strehohej në Shqipëri, vetëm 25 vjeç por ja bëmat e tij

para 3 muajve - Gazeta Tema

Është arrestuar me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale “Gjobëvënie”. Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar  në Rinas nga policia kufitare në bashkëpunim...

Kapet në Rinas mafiozi kinez, vetëm 25 vjeç por ja bëmat e tij

para 3 muajve - Koha Jone

Kapet dhe arrestohet me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale “Gjobëvënie” Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar  në Rinas nga policia kufitare në bashkëpunim...

Arrestohet kinezi në Rinas, pjesë e bandës kriminale

para 3 muajve - Albeu

Policia Kufitare e Rinasit ka kapur dhe arrestuar një shtetas kinez për veprën penale "Gjobëvënie". G.L, 25 vjeç është lindur në Kinë dhe rezulton i shpallur në kërkim ndërkombëtar i dënuar maksimumi me...

Kapet në Rinas një mafioz!!! Ja për çfarë akuzohet…

para 3 muajve - Standard

Kapet një mafioz kinez në Rinas. Arrestimi i tij është bërë me qëllim ekstradimi një kinez pasi akuzohet për ‘gjobëvënie’. Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana  dhe Interpol Pekini/Kinë,...

Pranga kinezit të rrezikshëm në Rinas, akuzohet për gjobëvënie e rrëmbime të dhunshme

para 3 muajve - Java News

Policia Kufitare e Rinasit ka arrestuar një 25-vjeçar nga Kina për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe do të ekstradohet. Mësohet se 25-vjeçari i arrestuar është G.L dhe akuzohet për ‘Gjobëvënie’...

Rinas, arrestohet me qëllim ekstradimin një shtetas kinez, ishte…

para 3 muajve - LajmiFundit

Kapet një mafioz kinez në Rinas. Arrestimi i tij është bërë me qëllim ekstradimi një kinez pasi akuzohet për ‘gjobëvënie’. Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë,...

Arrestohet në Rinas një kinez, akuzohet si kreu u grupit mafioz

para 3 muajve - Arbresh

Policia e Rinasit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi kinez, i kërkuar nga Interpoli në Kinë. Shtetasi G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23 maj 2019, për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK