http://kariera.mk

Amazon beson se robotët nuk do të punojnë dot pa staf njerëzor

para 3 muajve - Zhurnal

Magazinat e Amazon gjithnjë do të kenë nevojë për staf njerëzor tha shefi i robotikës pranë kompanisë. Distributori Amerikane ka në përdorim mese 200,000 robotë të cilët punojnë nëpër 50 magazina të ndryshme....

Amazon beson se robotët nuk do të punojnë dot pa staf njerëzor

para 3 muajve - Medial

Magazinat e Amazon gjithnjë do të kenë nevojë për staf njerëzor tha shefi i robotikës pranë kompanisë. Distributori Amerikane ka në përdorim mese 200,000 robotë të cilët punojnë nëpër 50 magazina të ndryshme....

Amazon: Stafi njerëzor gjithmonë do të jetë i nevojshëm

para 3 muajve - Aktuale

Tye Brady tha se stafi i njerëzve nuk do të humb punën në magazinat e Amazon përkundër angazhimit të robotëve. Magazinat e Amazon do të kenë gjithmonë nevojë për stafin e njerëzve, i ka thënë BBC-së teknologu...

Amazon: Stafi njerëzor gjithmonë do të jetë i nevojshëm

para 3 muajve - Ina

Magazinat e Amazon do të kenë gjithmonë nevojë për stafin e njerëzve, i ka thënë BBC-së teknologu kryesor robotik i firmës, transmeton lajmi.net. Kompania tha se kishte vendosur më shumë se 200,000 robotë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK