http://kariera.mk

Trump dhe Biden përfshihen në Sul.me verbale

para 3 muajve - Medial

Donald Trump dhe Joe Biden shkëmbyen replika në distancë, teksa të dy synojnë të garojnë në zgjedhjet presidenciale të vitit të ardhshëm në SHBA. Presidenti amerikan Donald Trump dhe kundërshtari i tij...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Portalb

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s, njofton...

Trump dhe Biden shkëmbejnë sulme verbale

para 3 muajve - Opinion

Presidenti i SHBA, Donald Trump dhe kundërshtari i  tij në garën presidenciale Joe Biden kanë shkëmbyer batuata mes tyre ndërsa kryenin vizitat e tyre në shtetin e Iowa-s. Para se të nisej nga Shtëpia...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Kallxo

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Zhurnal

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Lajm

Para se të nisej nga Shtëpia e Bardhë për në Iowa, presidenti Trump e quajti ish-zëvëndëspresidentin Biden, një njeri “të dobët mentalisht”. Trump, tallet me dështimet e kaluara në garat presidenciale...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Koha.net

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

Trumpi dhe Bideni përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Epoka e Re

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA), Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Insajderi

Para se të nisej nga Shtëpia e Bardhë për në Iowa, presidenti Trump e quajti ish-zëvendëspresidentin Biden, një njeri “të dobët mentalisht”. Trump, tallet me dështimet e kaluara në garat presidenciale...

Trump dhe Biden shkëmbejnë sulme verbale

para 3 muajve - Periskopi

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

Trump dhe Biden përfshihen në sulme verbale

para 3 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump dhe kundërshtari i tij kryesor për zgjedhjet e ardhshme presidenciale, demokrati, Joe Biden, kanë shkëmbyer sulme verbale, pasi që të dy vizituan shtetin e Iowa-s. Para...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK