http://kariera.mk

Vetëm 6 maturantë shqiptarë përfundojnë shkollën e mesme në Medvegjë

para 3 muajve - Koha.net

Armend Sahiti, Rigon Mustafa, Leonit Dema, Ilire Murati, Rejonita Dalipi, Liridon Rama, janë gjashtë maturantët e vetëm shqiptarë që kanë përfunduar shkollën e mesme në Medvegjë. Këta nxënës shqiptarë,...

Vetëm 6 maturantë shqiptarë përfundojnë shkollën e mesme në Medvegjë

para 3 muajve - Aktuale

Armend Sahiti, Rigon Mustafa, Leonit Dema, Ilire Murati, Rejonita Dalipi, Liridon Rama, janë gjashtë maturantët e vetëm shqiptarë që kanë përfunduar shkollën e mesme në Medvegjë. Këta nxënës shqiptarë,...

Diçka e pazakontë ju ka ndodhur këtyre 6 maturantëve në Medvegjë!

para 3 muajve - OraInfo

Duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Armend Sahiti, Rigon Mustafa, Leonit Dema, Ilire Murati, Rejonita Dalipi, Liridon Rama, janë gjashtë maturantët e vetëm shqiptarë që kanë përfunduar shkollën e...

Në Medvegjë vetëm 6 maturantë shqiptarë përfundojnë shkollën e mesme

para 3 muajve - Gazeta e re

Armend Sahiti, Rigon Mustafa, Leonit Dema, Ilire Murati, Rejonita Dalipi, Liridon Rama, janë gjashtë maturantët e vetëm shqiptarë që kanë përfunduar shkollën e mesme në Medvegjë. Këta nxënës shqiptarë,...

Vetëm 6 maturantë shqiptarë përfundojnë shkollën e mesme në Medvegjë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Armend Sahiti, Rigon Mustafa, Leonit Dema, Ilire Murati, Rejonita Dalipi, Liridon Rama, janë gjashtë maturantët e vetëm shqiptarë që kanë përfunduar shkollën e mesme në Medvegjë. Këta nxënës shqiptarë,...

Vetëm 6 maturantë shqiptarë përfundojnë shkollën e mesme në Medvegjë

para 3 muajve - Insajderi

Armend Sahiti, Rigon Mustafa, Leonit Dema, Ilire Murati, Rejonita Dalipi, Liridon Rama, janë gjashtë maturantët e vetëm shqiptarë që kanë përfunduar shkollën e mesme në Medvegjë. Këta nxënës shqiptarë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK