http://kariera.mk

Almeda Abazi tregon si i humbi 8 kilogramë pas lindjes së djalit

para një jave - BalkanWeb

Një nga problemet më të mëdha të femrave pas shtatzënisë, është rënia në peshë. Gjatë pritjes së ëmbël në përgjithësi, vajzat shtojnë në peshë. Mirëpo, duhet vullnet për t’u rikthyer edhe një herë në peshën...

A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Fansat e nervozojnë Almedën

para një jave - Periskopi

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan. Në Instagram,...

Është përmes gjidhënies – kështu humbi kilogramët e shtatzënisë Almeda Abazi

para një jave - Prive

Ish Miss Shqipëria e po ashtu në hapat e parë të karrierës si aktore në Turqi, Almeda Abazi, nuk ka shumë kohë që u bë nënë. Në fakt, i biri i saj Efehan nga martesa me aktorin Tolgahan Sayisman, sapo...

E pyeti nëse do e mësojë djalin të urrejë Serbinë, Almeda nxehet me fansin

para një jave - Gazeta e re

Almeda Abazi një muaj më parë u bë nënë për herë të parë e një djali që e pagëzoi me emrin Efehan. Ish-Missi nuk ka qenë shumë aktive këto kohë në rrjetet sociale pasi siç duket i është dedikuar plotësisht...

A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Fansat e nervozojnë Almedën

para një jave - Insajderi

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan. Në Instagram,...

“Do e mësosh djalin të urrejë Serbinë aq sa e urren ti?”, Almeda Abazi shpërthen keq ndaj ndjekësit

para një jave - GazetaBlic

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan. Në Instagram,...

“A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë?”, Almeda Abazi i kthehet ashpër ndjekësit

para një jave - Iliria News

Modelja shqiptare, Almeda Abazi, është treguar sërish e hapur me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo sërish ka lënë hapsirë për pyetje të ndryshme të cilat ata mund t’ia dërgojnë nëpërmjet...

Almeda Abazi tregon sekretin! Si humbi kilet e tepërta të shtatzënisë pa dietë dhe palestër

para një jave - Zhurnal

Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali të vogël të quajtur Efehan. Aktorja ka ndarë disa momente të veçanta me vogëlushin e saj në...

Pyetja që e “egërsoi” Almedën, shikoni si i përgjigjet fanses!

para një jave - Sovrani

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan. Në Instagram,...

A i flet shqip të birit? Almeda Abazi na rrëfen ca gjëra nga mëmësia

para një jave - Prive

Ish Miss Shqipëria e po ashtu në hapat e parë të karrierës si aktore në Turqi, Almeda Abazi, nuk ka shumë kohë që u bë nënë. Në fakt, i biri i saj Efehan nga martesa me aktorin Tolgahan Sayisman, sapo...

Almeda Abazi zbulon sekretin e rënies në peshë

para një jave - Vizion Plus

Almeda Abazi ditën e sotme ka vendosur të zhvillojë një intervistë virtuale me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Almeda ka zbuluar se ka bërë lindje natyrale dhe i ka këshilluar nënat shtatzënë...

Lum Almeda që e ka, ja çfarë “Çenari” për të

para një jave - OraInfo

Ai është bërë i njohur tek ne me serialet turke. Aktori turk Tolgahan Sayisman është mjaft i dashur për publikun shqiptarë i njohur me rolin e ‘Çënarit’. Ai tash e një kohë është i martuar me bukuroshen...

Almeda Abazi flet për ndjenjën e të bërit nënë: Djalit i flas dhe i këndoj vetëm shqip

para një jave - Telegrafi

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi (Foto: Instagram/almeda92)

Është martuar me një turk, por ja çfarë vendimi ka marrë Almeda

para një jave - OraInfo

Ajo është femra më e komentuar në Turqi. Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman, para një muaji u bënë prindër për herë të parë. Çifti i njohur u bekua me një...

Çënari’ ja shpreh dashurinë Almedës në gjuhën shqipe

para një jave - Tetova Sot

Aktori turk Tolgahan Sayisman është mjaft i dashur për publikun shqiptarë i njohur me rolin e ‘Çënarit’. Ai tash e një kohë është i martuar me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi. Ata janë një çift mjaft...

Almeda Abazi zbulon si ka rënë në peshë pas lindjes së djalit

para një jave - Lajm

Modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan Tsayisman pak javë më parë u bën prindër për të parën herë. Çifti u bën prindër të një djali të cilin e pagëzuan...

‘Çënari’ ja shpreh dashurinë Almedës në gjuhën shqipe

para një jave - Gazeta Observer

Aktori turk Tolgahan Sayisman është mjaft i dashur për publikun shqiptarë i njohur me rolin e ‘Çënarit’. Ai tash e një kohë është i martuar me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi, shkruan IndeksOnline. Ata...

Për mamat e reja; Almeda Abazi rrëfen si i humbi 8 kilogramë vetëm një muaj pas lindjes!

para një jave - Tetova Sot

Pikë së pari; asgjë nuk është më rëndësishme se krijesa që keni sjellë në jetë, ndaj më shumë se çdo gjë shijoni ndjesinë e bukur të të qenit nënë! Megjithatë edhe nëse ndajmë apo lexojmë eksperienca mes...

Rrëfehet për herë të parë Almeda Abazi pas lindjes

para një jave - Tetova Sot

Një muaj modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk  Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin e veçantë Efehan. Në...

Almeda tregon se si i humbi 8 kilogramë pas lindjes

para një jave - OraInfo

Ajo cilësohet si njëra nga figurat më të bukura shqiptare. Modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan Tsayisman pak javë më parë u bën prindër për të parën...

Almeda Abazi jep intervistën e parë pas lindjes: “Djalit i flas vetëm shqip!”

para një jave - GazetaBlic

Një muaj më parë, Almeda Abazi dhe bashkeshorti is saj turk, Tolgahan Saysman u bënë prindër për herë të parë pas ardhjes në jetë të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Efehan. Që nga ajo kohë, Almeda...

Almeda Abazi befason ndjekësit, ndan me ta të pathënat e jetës (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Almeda Abazi është një nga moderatoret më të dashura pur publikun shqiptar, atë turk dhe jo vetëm. Rreth një muaj më parë, ajo u bë nënë për herë të parë e një djali të quajtur Efehan. Ashtu sikundër është...

Shqip apo turqisht, Almeda Abazi tregon se si do t’i flasë djalit

para një jave - RTV 21

Almeda tregon se a do t’ia mësojë djalit gjuhën shqipe Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman, para një muaji u bënë prindër për herë të parë. Çifti i njohur...

Almeda Abazi jep intervistën e parë pas lindjes: “Djalit i flas vetëm shqip!”

para një jave - Blitz

Almeda Abazi  dhe bashkeshorti is saj turk, Tolgahan Saysman u bwnw prindwr pwr herë të parë pas ardhjes në jetë të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Efehan. Që nga ajo kohë, Almeda dukej se i është...

Almeda tregon sa kilogramë i shtoi gjatë shtatzënisë dhe sa i humbi më pas

para një jave - Prive

Para pak javësh, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Tsayisman, u bënë prindër për herë të parë. Ata sollën në jetë një djalë të cilit ia kanë lënë emrin Efehan. Së fundmi, modelja shqiptare zbuloi...

“Efehanit i flas dhe i këndoj vetëm shqip”, Almeda flet për ndjenjën e të bërit nënë

para një jave - Zhurnal

Almeda ka treguar shumëçka rreth foshnjës së saj. Almeda Abazi ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Efehanin, shkruan lajmi.net.Bukuroshja shqiptare së fundi u përgjigj në pyetjet...

Pas lindjes së djalit, Almeda Abazi jep këshillën e rëndësishme për të gjitha nënat e reja

para një jave - Lexo

Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali të vogël të quajtur Efehan. Aktorja ka ndarë disa momente të veçanta me vogëlushin e saj në...

A e ndihmon Tolgahan , i flet Efehanit shqip dhe shumë të tjera rrëfehet për herë të parë Almeda Abazi

para një jave - Standard

Një muaj modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk  Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin e veçantë Efehan. Në...

Almeda Abazi zbulon si ka rënë në peshë pas lindjes së djalit

para një jave - Gazeta Observer

Modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan Tsayisman pak javë më parë u bën prindër për të parën herë. Çifti u bën prindër të një djali të cilin e pagëzuan...

Rrëfehet Almeda: Ja në çfarë gjuhe i flas vogëlushit!

para një jave - Sovrani

Një muaj modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk  Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin e veçantë Efehan. Në...

“Efehanit i flas dhe i këndoj vetëm shqip”, Almeda flet për ndjenjën e të bërit nënë

para një jave - Fakti Ditor

Almeda ka treguar shumëçka rreth foshnjës së saj. Almeda Abazi ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Efehanin, shkruan lajmi.net. Bukuroshja shqiptare së fundi u përgjigj në pyetjet...

Aktori turk në formë të mirë fizike, ja si e thërret Almeda Abazi

para një jave - Lajm

Almeda Abazi ka komplimentuar burrin e saj për fizikun duke e cilësuar si ‘Hulk’. Almeda Abazi është duke i kaluar disa ditë pushimi së bashku me burrin dhe birin e saj. Ajo nuk ka hezituar të publikojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK