http://kariera.mk

28 vjet PS, Bushati: PS ka pergjegjësinë për gjeneratën e re

para 3 muajve - Koha Jone

Përmes një postimi në facebook, ish-ministri i jashtëm Ditmir Bushati, vlerëson forcën politike ku bën pjesë si pasuri kombëtare e të gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar...

Ish ministri Bushati mesazh të fortë në ditën e shënuar të PS-së: Ka edhe deformime apo frenime të mundshme, nga të cilat duhet të ruhemi...

para 3 muajve - Sot News

Ish ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka shkruar një mesazh me rastin e 28 vjetorit të themelimit të Partisë Socialiste. Sipas Bushatit, 'PS është pasuri kombëtare e gjithë shqiptarëve sepse ajo është...

Urim me ‘ta futur’ ??? Bushati ‘thumbon’ Ramën, me urimin për ditëlindjen e PS-së: Duhet të ruhemi…

para 3 muajve - Standard

Ish-kryediplomati Ditmir Bushati ka uruar ditëlindjes e Partisë Socialiste . Me anë të një mesazhi të publikuar në faqen e tij në Facebook, të krijohet përshtypja sikur ish-ministri i shkarkuar nga Rama...

28 vjet PS, Bushati: PS ka pergjegjësinë për gjeneratën e re

para 3 muajve - BalkanWeb

Përmes një postimi në facebook, ish-ministri i jashtëm Ditmir Bushati, vlerëson forcën politike ku bën pjesë si pasuri kombëtare e të gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar...

Ditmir Bushati: PS mbetet e vetmja alternativë serioze për drejtimin e vendit

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Ditmir Bushati Partia Socialiste është pasuri kombëtare e gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar transformim të natyrshëm që nga themelimi i saj. Progresiste në frymë,...

Ditmir Bushati: PS mbetet e vetmja alternativë serioze për drejtimin e vendit

para 3 muajve - Lexo

Nga Ditmir Bushati Partia Socialiste është pasuri kombëtare e gjithë shqiptarëve sepse ajo është e vetmja forcë politike që ka pësuar transformim të natyrshëm që nga themelimi i saj. Progresiste në frymë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK