http://kariera.mk

Mbappe mbetet te Parisi

para 3 muajve - Koha.net

Sulmuesi francez Kylian Mbappe nuk do të largohet nga Paris Saint-Germaini gjatë kësaj vere. Ai në një intervistë për mediumet franceze të mërkurën ka konfirmuar se do të jetë pjesë e PSG-së, edhe për...

Griezmann: Nuk e di nëse vazhdoj në La Liga

para 3 muajve - GazetaBlic

Antoine Griezmann foli për të ardhmen e tij sërish, por pa qartësuar klubin përkatës, madje as ligën. E bëri këtë, pas fitores së mbrëmshme 4-0 kundër Andorrës, e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020”....

Griezmann ka zgjedhur Barcelonën, transferimi në Camp Nou çështje ditësh!

para 3 muajve - SuperSport

Edhe pse është folur se te Barcelona nuk e duan futbollistët e tjerë të skuadrës blaugrana, e ardhmja e Antoine Griezmann sipas të gjitha gjasave do të jetë te Barça. Sulmuesi francez i cili pak ditë më...

Shifrat/ Mbappe më i mirë sesa Messi dhe C.Ronaldo

para 3 muajve - Vizion Plus

Është vetëm 20 vjec e 173 ditë, por ka arritur shifra të pabesueshme në karrierë. Bëhet fjalë për Kylian Mbappe, yllin francez I cili po djeg etapat duke shënuar gjithnje më shumë arritje që kanë thyer...

Mbappe mohon raportet rreth kërkesave te PSG

para 3 muajve - Arbresh

Kylian Mbappe pretendon se nuk ka shtruar kërkesa te Paris Saint Germaini dhe të gjitha lajmet rreth tyre janë të rreme. Mbappe është përfolur shumë për transferim në Real Madrid pasi kryesoi listën e...

Griezmann lë të kuptohet se do të transferohet te një klub jashtë La Ligës

para 3 muajve - Iliria News

Antoine Griezmann nuk është i sigurt nëse dëshiron të qëndrojë në La Liga, mes spekulimeve se kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germaini, i ka bërë atij ofertë edhe më të mirë sesa Barcelona. Ylli francez...

Kylian Mbappe i lë prapa Messin dhe Ronaldon me rekordin e tij të fundit

para 3 muajve - Iliria News

Kylian Mbappe e shënoi të martën golin e 100-të në karrierën e tij si futbollist profesionist, edhe pse është ende 20-vjeçar. Këtë shifër, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo e arritën kur ishin 22-vjeçarë....

Mbappe flet për zërat që e lidhin me Real Madridin

para 3 muajve - Fakti Ditor

Mbappe ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve që e lidhin me gjigantët e La Ligës, dhe ka folur më herët për një lëvizje të mundshme në ‘Santiago Bernabeu’ dhe la të kuptohet se mund të...

Griezmann ka zgjedhur skuadrën ku do të transferohet

para 3 muajve - Gazeta e re

Sulmuesi francez ka njoftuar që do të largohet nga Atletico Madridi. E ardhmja e Antoine Griezmann është një çështje shumë e diskutuar në Spanjë, pasi deri më tani nuk dihej se ku do të transferohej. Por...

Griezmann ka zgjedhur skuadrën ku do të transferohet

para 3 muajve - KosovaPress

E ardhmja e Antoine Griezmann është një çështje shumë e diskutuar në Spanjë, pasi deri më tani nuk dihej se ku do të transferohej. Por duket se tashmë ai ka vendosur dhe ekipi i tij i radhës do të jetë...

Kylian Mbappe i lë prapa Messin dhe Ronaldon me rekordin e tij të fundit

para 3 muajve - Lexo

Kylian Mbappe e shënoi të martën golin e 100-të në karrierën e tij si futbollist profesionist, edhe pse është ende 20-vjeçar. Këtë shifër, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo e arritën kur ishin 22-vjeçarë....

Mbape: Nuk është koha të flasim për Realin

para 3 muajve - Alsat-M

Kilian Mbappe nuk duket me humor të mirë, kur i kërkohet të flasë për zërat që e lidhin me Real Madridin. Këtë gjë e la të kuptohej qartë pas fitores kundër Andorës, në kuadrin e kualifikueseve të “Euro...

Mbappe: Tani s’është koha për të folur për Real Madridin

para 3 muajve - Zhurnal

Kylian Mbappe nuk ishte në humor për të folur për spekulimet se ai mund të transferohet në Real Madrid, pas fitores së Francës kundër Andorrës në kualifikimet për Kampionatin Evropian 2020. Ylli francez...

Gazetarët e pyesin a po transferohet të Real Madrid, Mbappe i befason me përgjigjen

para 3 muajve - OraInfo

Është ndër emrat me të përfolur në mërkaton e verës. Kylian Mbappe ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve që e lidhin me gjigantët e La Ligës, dhe ka folur më herët për një lëvizje të...

Mbappe futet në historinë e futbollit Europian

para 3 muajve - Sovrani

Kylian Mbappe është futur në historinë e Francës. Sulmuesi i talentuar i PSG-së ka realizuar golin numër 100, në fitoren 4-0 që kombëtarja e Francës mori në transfertë ndaj Andorrës. Edhe pse një 20 vjeçar,...

Man United – Antoine Griezmann, kthesë e papritur

para 3 muajve - Arbresh

Manchester United ka tani shpresa në garën për të nënshkruar me sulmuesin Antoine Griezmann pasi francezi pranoi se mund të largohet nga La Liga. Griezmann do të largohet nga Atletico Madridi këtë verë...

Video/ Mbappe futet në historinë e futbollit Europian

para 3 muajve - Newsport

Kylian Mbappe është futur në historinë e Francës. Sulmuesi i talentuar i PSG-së ka realizuar golin numër 100, në fitoren 4-0 që kombëtarja e Francës mori në transfertë ndaj Andorrës. Edhe pse një 20 vjeçar,...

Kylian Mbappe i lë prapa Messin dhe Ronaldon me rekordin e tij të fundit

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kylian Mbappe e shënoi të martën golin e 100-të në karrierën e tij si futbollist profesionist, edhe pse është ende 20-vjeçar. Këtë shifër, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo e arritën kur ishin 22-vjeçarë....

Mbappe: Nuk është koha për të folur rreth Real Madridit

para 3 muajve - Arbresh

Në mbrëmjen e kaluar (11 qershor), Kylian Mbappe shënoi golin e tij të 100-të në karrierë dhe shumica ishin duke pyetur vetën nëse superylli do të shënojë gola ndonjëherë edhe te Real Madridi. Por, sulmuesi...

Neymari planifikon largimin nga PSG-ja

para 3 muajve - Epoka e Re

Ylli brazilian i Paris Saint Germainit, Neymar, ka prishur çdo raport me drejtuesit e skuadrës franceze dhe e ardhmja e tij me shumë gjasë nuk do të vazhdojë të jetë në Ligën 1. Siç raporton gazeta katalanase...

Neymar “nuk është i lumtur” në PSG

para 3 muajve - Arbresh

Bazuar në një raport së fundmi nga gazeta katalunase SPORT , sulmuesi i Paris Saint Germianit – Neymar e ka informuar klubin se nuk është më i lumtur aty. Deklarata supozohet se ka frustruar presidentin...

Griezmann në PSG – Mbappe tek Real Madrid?

para 3 muajve - GazetaBlic

Nëse Antoine Griezmann transferohet në PSG mund të shtyjë Kylian Mbappe për një lëvizje në Real Madrid, raportojnë mediat në Spanjë. Fituesi i Kupës së Botës me Francë, Griezmann fitoi trofeun me Mbappen...

Kylian Mbappe me shumë kërkesa të PSG për të vazhduar qëndrimin në klub

para 3 muajve - Arbresh

Kylian Mbappe është vetëm 20 vjeç por tashmë ka arritur më shumë se shumë futbollistë gjatë gjithë karrierës së tyre. Ai ka fituar Kampionatin Botëror me Francën verën e kaluar dhe ka shënuar katër herë...

E bujshme, Neymar dëshiron largimin nga PSG, projektohet shkëmbimi me…

para 3 muajve - Gazeta Tema

Neymar Jr ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase Sport, braziliani u ka shprehur...

E bujshme, Neymar dëshiron largimin nga PSG, projektohet shkëmbimi me…

para 3 muajve - SuperSport

Neymar Jr ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase Sport, braziliani u ka shprehur...

Neymar afër rikthimit në Barcelonë

para 3 muajve - Klan Kosova

Neymar nuk është i lumtur te Paris Saint-Germain. Prandaj braziliani është duke dashur të kthehet pas te Barcelona, shkruan Sport, transmeton Klan Kosova. Ai thuhet se është i frustruar me dështimin e...

Tri kërkesat sensacionale të Mbappes për të qëndruar te PSG

para 3 muajve - Periskopi

Kylian Mbappe është vetëm 20-vjeçar, por tashmë ka arritur më shumë se disa futbollistë në një karrierë të tërë. Ai e fitoi Kupën e Botës me Francën verën e kaluar, derisa shënoi edhe katër gola gjatë...

Barcelona përgatit shkëmbimin e bujshëm me PSG-në

para 3 muajve - Fakti Ditor

Neymar ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase “Sport”, braziliani u ka shprehur...

Le Parisien: Griezmann do luajë në këtë klub sezonin e ardhshëm

para 3 muajve - Fakti Ditor

Francezi konfirmoi se do të largohet nga Atletico Madrid muajin e kaluar dhe ka qenë i lidhur me një kalim te Barcelona ose Paris Saint-Germain. Sipas Le Parisien, Griezmann ka zgjedhur Barcelonën përpara...

Barcelona apo PSG, Griezmann ka marrë vendim t’i bashkohet këtij ekipi!

para 3 muajve - OraInfo

Antonie Griezmann do të largohet gjatë verës nga Atletico Madrid. Francezi konfirmoi se do të largohet nga Atletico Madrid muajin e kaluar dhe ka qenë i lidhur me një kalim te Barcelona ose Paris Saint-Germain....

Le Parisien: Griezmann do luajë në këtë klub sezonin e ardhshëm

para 3 muajve - Arbresh

Antoine Griezmann zbuloi të dielën se ai tashmë e di destinacionin e tij të ardhshëm dhe duket sikur do të qëndrojë në Spanjë. Francezi konfirmoi se do të largohet nga Atletico Madrid muajin e kaluar dhe...

Griezmann dërgon Mbappen tek Real Madridi

para 3 muajve - Koha.mk

Vendimi i Antoine Griezmann për të shkuar tek Paris Saint-Germain, duke qenë se tek Barcelona nuk e duan dhe ka zëra kundër tij në dhomat e zhveshjes, mund të sjellë një rokadë të madhe në merkato. Sulmuesi...

Griezmann bën sakrificën e madhe për skuadrën e tij të re

para 3 muajve - Sovrani

Antoine Griezmann do të bëjë një sakrificë të madhe financiare për të siguruar transferimin te skuadra e Barcelonës. Sipas “Soccerlink”, sulmuesi francez ka vendosur të ulë ndjeshëm rrogën e tij në mënyrë...

Griezmann sakrifikon paratë për transferim te Barcelona

para 3 muajve - Koha.net

Sulmuesi francez dëshiron që me çdo kusht të luajë me ekipin katalanas. Antoine Griezmann pritet t’i bashkohet Barcelonës me datë 1 korrik. Kështu raporton faqja sportive SoccerLink, sipas së cilës, Griezmann...

Griezmann sakrifikon paratë për transferim te Barcelona

para 3 muajve - KosovaPress

Antoine Griezmann pritet t’i bashkohet Barcelonës me datë 1 korrik. Kështu raporton faqja sportive SoccerLink, sipas së cilës, Griezmann ka pranuar sakrifica financiare për të luajtur me katalanasit. Aktualisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK