http://kariera.mk

4 rastet kur xhelozia është e shëndetshme në një lidhje dashurie

para 3 muajve - Portalb

Pa xhelozi nuk ka dashuri, thotë një shprehje. Mirëpo, ndonjëherë xhelozia bëhet problem mes çifteve. Ka raste që xhelozia e tepërt e një partneri mund të çojë edhe në ndarje. Gjithsesi ka disa raste,...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 3 muajve - Periskopi

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

5 teknika për të përmirësuar menaxhimin e kohës tuaj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Sigurisht, ju dëshironi të menaxhoni kohën tuaj. Kush nuk e dëshiron një gjë të tillë? Por si shumica e njerëzve keni luftuar me këtë pengesë. Arsyeja e vërtetë është se jeni fokusuar në gjërat e gabuara....

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 3 muajve - Tetova Sot

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 3 muajve - Lexo

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 3 muajve - Klan Kosova

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Horoskopi 11 qershor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 3 muajve - Koha Jone

Dashi – Zemra juaj do të ndihet mjaft bujare sot. Ka mundësi qëju ndjeni nevojën për t’i dhuruar të gjithëve buzëqeshje.

9 mësimet e vlefshme për jetë të lumtur

para 3 muajve - Sovrani

Çdo entuziast i filozofisë me siguri e njeh Konfucin dhe mësimet e tij. Ai ishte filozofi më i madh lindor i të gjitha kohërave, mësimet e të cilit ndikuan thellë jetën dhe mendimin e Azisë Lindore. Mësimet...

9 mësimet e Konfucit për jetën

para 3 muajve - Ekonomia Online

Çdo entuziast i filozofisë me siguri e njeh Konfucin dhe mësimet e tij. Ai ishte filozofi më i madh lindor i të gjitha kohërave, mësimet e të cilit ndikuan thellë jetën dhe mendimin e Azisë Lindore. Mësimet...

11 gjëra “të thjeshta” që ju çojnë drejt lumturisë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz kalojnë faza të errëta të jetë së tyre duke rënë një pesimizëm i cili nuk i çon askund. Ka disa mënyra se si njerëzit mund të dalin nga kjo gjendje pesimiste dhe të nisin të ndihen të lumtur....

22 rregullat për të përmirësuar cilësinë e jetës tuaj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Secili prej nesh e kalon pjesën më të madhe të jetës duke u përpjekur t’i bëjë ëndrrat realitet: Nëse është gjetja e punës ideale, dashurisë së përjetshme, krijimit të një familje apo një shtëpie, gjithsesi...

Këto 5 zakone që i bëni në përditshmëri rrezikojnë lidhjen tuaj

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Është diçka e mrekullueshme kur marrëdhënia është e harmonishme dhe pozitive. Megjithatë, ndonjëherë mund të ndiheni jo mirë, sikur keni bërë diçka të gabuar. Për fat të keq, veprimet tona shpesh mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK