http://kariera.mk

Prokurori italian për “Skopje 2014”: Të gjitha hetimet janë sekrete!

para 3 muajve - Antpress

Federiko Kafeiro De Raho, prokuror publik për ndjekje të mafisë dhe terrorizmit sot ka qenë i pranishëm në Maqedoni, por nuk ka zbuluar nëse Prokuroria e tij bashkëpunon për hetime me kolegët e tij maqedonas...

Prokurori italian për “Skopje 2014”: Të gjitha hetimet janë sekrete!

para 3 muajve - Alsat-M

Federiko Kafeiro De Raho,  prokuror publik për ndjekje të mafisë dhe terrorizmit sot ka qenë i pranishëm në Maqedoni, por nuk ka zbuluar nëse Prokuroria e tij bashkëpunon për hetime me kolegët e tij maqedonas...

Prokurori italian porosi pjestarëve të sistemit gjyqësor në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 qershor, zhurnal.mk – Prokurori italian për ndjekje të mafias dhe terrorizmit i cili sot po qëndron për vizitë zyrtare në Shkup, Federiko Kafiero de Raho, u dërgoi porosi pjesëtarëve të sistemit...

DE RAHO: Duhet të shkëmbejmë informata dhe përvoja për luftimin e krimit dhe terrorizmit

para 3 muajve - Medial

Federiko Kafiero de Raho, prokuror kombëtar për luftimin e mafias dhe terrorizmit, u dërgoi porosi pjesëtarëve të sistemit gjyqësor në Maqedoni se asnjëherë nuk mund ta luftojnë krimin e organizuar pa...

Prokurori italian për “Skopje 2014”: Të gjitha hetimet janë sekrete!

para 3 muajve - Tetova1

Federiko Kafeiro De Raho, prokuror publik për ndjekje të ma fisë dhe terr orizmit sot ka qenë i pranishëm në Maqedoni, por nuk ka zbuluar nëse Prokuroria e tij bashkëpunon për hetime me kolegët e tij maqedonas...

Prokurori italian për “Skopje 2014”: Të gjitha hetimet janë sekrete!

para 3 muajve - Lajm

Federiko Kafeiro De Raho,  prokuror publik për ndjekje të mafisë dhe terrorizmit sot ka qenë i pranishëm në Maqedoni, por nuk ka zbuluar nëse Prokuroria e tij bashkëpunon për hetime me kolegët e tij maqedonas...

Vjen në Shkup prokurori Italian për ndjekje të mafies dhe terrorizmit, Federiko Kafiero De Raho

para 3 muajve - Aktuale

Delegacioni i Republikës së Italisë, i kryesuar nga Federiko Kafiero De Raho, prokuror publik nacional për ndjekje të mafies dhe terrorizmit dhe Franko Gabrieli, drejtor i policisë italiane – drejtor i...

Prokurori italian për vizitë zyrtare në Maqedoni

para 3 muajve - Alsat-M

Drejtpërdrejt: Konferencë për media e kryeprokurorit Joveski dhe homologut të tij italian, Federiko Kafiero De Raho Drejtpërdrejt: Konferencë për media e kryeprokurorit Joveski dhe homologut të tij italian,...

Prokurori italian: Duhet të shkëmbejmë informata dhe përvoja për luftimin e krimit dhe terrorizmit

para 3 muajve - Shenja

Federiko Kafiero de Raho, prokuror kombëtar për luftimin e mafias dhe terrorizmit, u dërgoi porosi pjesëtarëve të sistemit gjyqësor në Maqedoni se asnjëherë nuk mund ta luftojnë krimin e organizuar pa...

Vjen në Shkup prokurori Italian për ndjekje të mafies dhe terrorizmit, Federiko Kafiero De Raho

para 3 muajve - Ina

Delegacioni i Republikës së Italisë, i kryesuar nga Federiko Kafiero De Raho, prokuror publik nacional për ndjekje të mafies dhe terrorizmit dhe Franko Gabrieli, drejtor i policisë italiane – drejtor i...

Joveski: Shtetet janë të detyruara të bashkohen kundër krimit ndërkombëtar

para 3 muajve - Lajm

Kryeprokurori i Maqedonisë së Veriut Lubomir Joveski inkurajon shtetet fqinje që të bashkëpunojnë më Maqedoninë kundër krimit të organizuar dhe terrorizmit pasi siguron se asnjë shtet nuk është imun ndaj...

Joveski: Shtetet janë të detyruara të bashkohen kundër krimit ndërkombëtar

para 3 muajve - Shenja

Kryeprokurori i Maqedonisë së Veriut Lubomir Joveski inkurajon shtetet fqinje që të bashkëpunojnë më Maqedoninë kundër krimit të organizuar dhe terrorizmit pasi siguron se asnjë shtet nuk është imun ndaj...

Prokurori italian për vizitë zyrtare në Maqedoni

para 3 muajve - Lajm

Delegacioni i Republikës së Italisë, i kryesuar nga Federiko Kafiero De Raho, prokuror publik nacional për ndjekje të mafies dhe terrorizmit dhe Franko Gabrieli, drejtor i policisë italiane – drejtor i...

Vjen në Shkup prokurori Italian për ndjekje të mafies dhe terrorizmit, Federiko Kafiero De Raho

para 3 muajve - Fakti Ditor

Delegacioni i Republikës së Italisë, i kryesuar nga Federiko Kafiero De Raho, prokuror publik nacional për ndjekje të mafies dhe terrorizmit dhe Franko Gabrieli, drejtor i policisë italiane – drejtor i...

Prokurori Italian për ndjekje të mafies dhe terrorizmit, Federiko Kafiero De Raho, sot në Shkup

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 qershor, Zhurnal.mk – Delegacioni i Republikës së Italisë, i kryesuar nga Federiko Kafiero De Raho, prokuror publik nacional për ndjekje të mafies dhe terrorizmit dhe Franko Gabrieli, drejtor...

Prokurori italian për ndjekje të mafies dhe Terr.ori.zmit për vizitë në vend

para 3 muajve - Medial

Shkup, 12 qershor 2019 (MEDIAL) – Delegacioni i Republikës së Italisë, i kryesuar nga Federiko Kafiero De Raho, prokuror publik nacional për ndjekje të mafies dhe terrorizmit dhe Franko Gabrieli, drejtor...

Prokuroria me detaje për a*rrestimin e sekretarit shtetëror në MSHIA

para 3 muajve - Antpress

Gjatë ditës së sotme, Sektori për ndjekje të kri*mit dhe korrupsionit në MPB me urdhëresë të Prokurorit përgjegjës nga PTHP-ja për ndjekje të kri*mit të organizuar, në bashkëpunim me Prokurorinë italiane...

Prokuroria me detaje për arrestimin e sekretarit shtetëror në MSHIA

para 3 muajve - Aktuale

Gjatë ditës së sotme, Sektori për ndjekje të krimit dhe korrupsionit në MPB me urdhëresë të Prokurorit përgjegjës nga PTHP-ja për ndjekje të krimit të organizuar, në bashkëpunim me Prokurorinë italiane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK