http://kariera.mk

Emocionohet ish-presidenti Bill Clinton gjatë fjalimit

para 3 muajve - Infokusi

Ka nisur ceremonia zyrtare për shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Në këtë manifestim po marrin pjesë shumë personalitete, në mesin e tyre edhe ish-presidenti dhe miku i madh...

Momenti kur Bill Clinton preket, ish-presidenti i SHBA fshin lotët e gëzimit në Kosovën e lirë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Momenti kur Bill Clinton preket, ish-presidenti i SHBA fshin lotët e gëzimit në Kosovën e lirë. Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton është emocionuar gjatë ceremonisë për 20-vjetorin e Clirimit të Kosovës....

Momenti kur emocionohet Bill Clinton

para 3 muajve - Sovrani

Ka nisur ceremonia zyrtare për shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Në këtë manifestim po marrin pjesë shumë personalitete, në mesin e tyre edhe ish-presidenti dhe miku i madh...

Momenti kur emocionohet Bill Clinton

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ka nisur ceremonia zyrtare për shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Në këtë manifestim po marrin pjesë shumë personalitete, në mesin e tyre edhe ish-presidenti dhe miku i madh...

Clinton emocionohet derisa të gjithë ngriten në këmbë pasi përmendet emri i tij

para 3 muajve - Insajderi

Ka nisur ceremonia zyrtare për shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Në këtë manifestim po marrin pjesë shumë personalitete, në mesin e tyre edhe ish-presidenti dhe miku i madh...

Momenti kur emocionohet Bill Clinton

para 3 muajve - Arbresh

Ka nisur ceremonia zyrtare për shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Në këtë manifestim po marrin pjesë shumë personalitete, në mesin e tyre edhe ish-presidenti dhe miku i madh...

Momenti kur emocionohet Bill Clinton

para 3 muajve - Arbresh

Ka nisur ceremonia zyrtare për shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Në këtë manifestim po marrin pjesë shumë personalitete, në mesin e tyre edhe ish-presidenti dhe miku i madh...

Ish-presidenti Clinton ngritet në këmbë, në nderim të viktimave të luftës në Kosovë

para 3 muajve - Periskopi

Sot në Kosovë shënohet 20-vjetori i hyrjes së trupave të NATO-s. Gjatë tubimit ish-presidenti Bill Clinton u ngritë në këmbë për të nderuar viktimat e luftës në Kosovë 20 vite pas Bill Clintoni vie në...

Emocionuese: Qytetarët presin Clintonin për ta përshëndetur

para 3 muajve - Periskopi

Qytetarë të shumtë kanë dalë rrugës që përshkon shehsin kryesor të Prishtinës. Ata presin ta përshëndesin ish-presidentin amerikan Bill Clinton dhe figura të tjera botërore që janë në vendin tonë. Ndërkohë,...

Kelmendi kritikon liderët shtetëror që nuk ofruan pritje të lartë shtetërore për ish-Presidentin e SHBA-ve Bill Clinton

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i FJALËS Dr.Gëzim Kelmendi, ka kritikuar liderët shtetëror të Kosovës që nuk ofruan pritje të lartë shtetërore për ish-Presidentin e SHBA-ve Bill Clinton. Ai këtë reagim e ka bërë në profilin...

Clinton: Kosova meriton të jetë pjesë e BE-së dhe NATO-së

para 3 muajve - RTV 21

“Çdo gjë që kemi bërë, nuk do të bënte ndryshim nëse njerëzit e Kosovës nuk do të ndërtonin shtetin…” Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton pas marrjes s ë çmimit “Urdhri i Lirisë”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK