http://kariera.mk

​Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Medial

PRISHTINE, 12 qershor/MEDIAL/- Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së....

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli në Ditëlindjen e Lirisë : Kosova do të jetë gjithmonë me SHBA-të

para 3 muajve - OraInfo

Është duke u mbajtur ceremonia shtetërore për nderë të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe hyrjen e trupave të NATO-s. Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kurdo dhe kudo me SHBA-të

para 3 muajve - RTV 21

Lidhja e Kosovës me SHBA-të s dhe Perëndimin është lidhje shpirtërore Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në tubimin qendror për shënimin e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës, tha se krahas gëzimit...

Veseli: 20 vjet më parë e shpëtuat një komb

para 3 muajve - Kallxo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit, tha se sot po festohet duke pasur të pranishëm miqtë më të mirë të Kosovës, ish-presidentin e SHBA-së, Bill...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Kadri Veseli ka një mesazh për SHBA-të

para 3 muajve - Infokusi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo e kurdo me SHBA-në

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë fjalës së tij në ceremoninë e 20 vjetorit të hyrjes së Natos-s, tha se për dy dekada, Kosova ka ecur shumë përpara dhe beson në vizionin euroatlantik....

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Insajderi

“Sot, ne festojmë 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, duke pasur në mesin tonë miqtë më të mëdhenj të lirisë sonë, të kombit tonë, të atdheut tonë: Presidentin Clinton, Zonjën Sekretare Albright, Gjeneralin...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Periskopi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me ShBA-në

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20-vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - KosovaPress

“Sot, ne festojmë 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, duke pasur në mesin tonë miqtë më të mëdhenj të lirisë sonë, të kombit tonë, të atdheut tonë: Presidentin Clinton, Zonjën Sekretare Albright, Gjeneralin...

Veseli: Faleminderit UÇK-së, NATO-së e ShBA-së

para 3 muajve - Periskopi

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka thënë se fjalët nuk mund ta përshkruajnë veprën madhështore që bënë njerëz si Clinton, Albright e Clark. Ai tha se bota e lirë iu bashkua Amerikës për ta shpëtuar një komb...

Përjetë mirënjohës ndaj NATO-s dhe ndaj SHBA-së

para 3 muajve - Arbresh

Para dy dekadave në Kosovë patën hyrë trupat e NATO-s, të cilat ua rikthyen kosovarëve shpresën e humbur për jetë, shkruan Gazeta “Zëri”. Ndonëse lufta në vend ka përfunduar para 20 vjetëve, njëri nga...

Festës së çlirimit të Kosovës i bashkohet edhe personi që dha urdhër të bombardohet Serbia

para 3 muajve - Insajderi

Më pas, ai do të marrë pjesë në tubimin qendror në shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë në sheshin “Skënderbeu”. Në orët e pasdites, do të jetë kryeparlamentari Kadri Veseli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK