http://kariera.mk

Zbrisni nga kali dhe konkurroni si këmbësorë

para 3 muajve - Opinion

Artan Fuga- Për të bërë zgjedhje të lira, të barabarta, të ndershme! Por zgjedhjet duhen bërë shpesh! Cdo gjashtë muaj nëse ka krizë? Përse jo! Referendume ku sovrani të vendosi! Cfarë i gjeti grekët,...

Zbrisni nga kali, nga Kulla e Barit, nga tanksi dhe konkurroni si këmbësorë!

para 3 muajve - Standard

Nga Artan Fuga Për të bërë zgjedhje të lira, të barabarta, të ndershme! Por zgjedhjet duhen bërë shpesh! Cdo gjashtë muaj nëse ka krizë? Përse jo! Referendume ku sovrani të vendosi! Cfarë i gjeti grekët,...

Zgjedhje? Çdo gjashtë muaj nëse ka krizë!

para 3 muajve - Medial

Zbrisni nga kali, nga Kulla e Barit, nga tanksi dhe konkurroni si këmbësorë! Për të bërë zgjedhje të lira, të barabarta, të ndershme! Por zgjedhjet duhen bërë shpesh! Çdo gjashtë muaj nëse ka krizë? Përse...

Zbrisni nga kali, nga Kulla e Barit nga tanksi dhe konkurroni si këmbësorë

para 3 muajve - Koha Jone

Nga: Artan Fuga Për të bërë zgjedhje të lira, të barabarta, të ndershme! Por zgjedhjet duhen bërë shpesh! Cdo gjashtë muaj nëse ka krizë? Përse jo! Referendume ku sovrani të vendosi! Cfarë i gjeti grekët,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK