http://kariera.mk

Wake up/ 150 fëmijë nisin sot konkurrimin në Festivalin e 57-të Mbarëkombëtar të Këngës

para 3 muajve - Top Channel

Duke filluar nga sot deri në datën 14 qershor (mërkurë-premte) fillon edicioni i 57-të i Festivalit Mbarëkombëtar të Këngës për Fëmijë në qytetin e Shkodrës, i cili do të mbahet në Teatrin Migjeni. Festivali...

Nis sot edicioni i 57-të i “Festivalit të Fëmijëve” në Shkodër

para 3 muajve - Java News

Festivali Mbarëkombëtar i Këngës për Fëmijë, nis mbrëmjen e sotme edicionin e tij të 57-të. Janë 150 fëmijë nga Shqipëria, por edhe Kosova, Maqedonia e Veriut e Mali i Zi të  do të performojnë në qytetin...

Nis sot edicioni i 57-të i “Festivalit të Fëmijëve” në Shkodër

para 3 muajve - Gazeta Observer

Festivali Mbarëkombëtar i Këngës për Fëmijë, nis mbrëmjen e sotme edicionin e tij të 57-të. Janë 150 fëmijë nga Shqipëria, por edhe Kosova, Maqedonia e Veriut e Mali i Zi të  do të performojnë në qytetin...

Festivali i fëmijëve në Shkodër nis sot edicionin e 57-të

para 3 muajve - Opinion

Festivali Mbarëkombëtar i Këngës për Fëmijë, nis mbrëmjen e sotme edicionin e tij të 57-të. Janë 150 fëmijë nga Shqipëria, por edhe Kosova, Maqedonia e Veriut e Mali i Zi të cilët janë mbledhur në qytetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK