http://kariera.mk

Unitedi kompleton transferimin e Jamesit

para 3 muajve - Koha.net

Anësori Daniel James ka kompletuar kalimin te Manchester Unitedi nga Swansea. Ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me opsion për një vit shtesë. Marrëveshja ishte arritur javën e shkuar, ndërsa lojtari...

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë

para 3 muajve - Infokusi

Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin,...

Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar

para 3 muajve - KosovaPress

21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët në faqen zyrtare të klubit i kanë uruar mirëseardhje James...

Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar

para 3 muajve - Gazeta e re

Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James. 21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë...

Unitedi kompleton transferimin e Jamesit

para 3 muajve - Ekonomia Online

Anësori Daniel James ka kompletuar kalimin te Manchester Unitedi nga Swansea. Ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me opsion për një vit shtesë. Marrëveshja ishte arritur javën e shkuar, ndërsa lojtari...

Zyrtare: Man Utd kompleton transferimin e lojtarit të parë këtë verë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Manchester United ka kompletuar transferimin e Daniel James nga Swansea City. 21 vjeçari nga Uellsi, është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Pas një sezoni jashtëzakonisht...

Daniel James shfaq pse krahasohet me Usain Bolt

para 3 muajve - Arbresh

Kjo verë vazhdon të jetë e madhe për Manchester United pas një sezoni shumë zhgënjyes. Fillimi i tmerrshëm nga Jose Mourinho në edicionin e kaluar i kushtoi atij me punë për shkak se trajneri u shkarkua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK