http://kariera.mk

Informatë e rëndësishme rreth 4G-së për disa prej përdoruesve të iPhone

para 3 muajve - Insajderi

IPKO po zhvillon komunikim në baza ditore me kompaninë Apple në sanimin e këtij telashi sa më shpejtë që të jetë e mundur. Inxhinierët e Apple po punojnë në zgjidhjen e kësaj çështjeje, së bashku me ekipin...

IPKO tregon pse disa klientë po kanë probleme me rrjetin 4G

para 3 muajve - Kallxo

Kompania e telefonisë mobile në Kosovë IPKO ka njoftuar për problemet me internetin që së fundmi kanë pasur përdoruesit me markën e telefonave “iPhone”. Sipas kompanisë, problemi i shfaqur është si pasojë...

IPKO reagon pas problemeve me rrjetin 4G në pajisjet e Apple

para 3 muajve - Insajderi

Pas implementimit të procesit më kompleks të kodit shtetëror të Kosovës, një numër i kufizuar i përdoruesve të telefonave iPhone, po hasë në vështirësi të lidhen me rrjetin 4G. IPKO po zhvillon komunikim...

Informatë e rëndësishme rreth 4G-së për disa prej përdoruesve të iPhone

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ipko ka njoftuar se pas implementimit të procesit më kompleks të kodit shtetëror të Kosovës, një numër i kufizuar i përdoruesve të telefonave iPhone, po hasë në vështirësi të lidhen me rrjetin 4G. IPKO po...

Informatë e rëndësishme rreth 4G-së për disa prej përdoruesve të iPhone

para 3 muajve - Epoka e Re

Prishtinë – Pas implementimit të procesit më kompleks të kodit shtetëror të Kosovës, një numër i kufizuar i përdoruesve të telefonave iPhone, po hasë në vështirësi të lidhen me rrjetin 4G. IPKO po zhvillon...

Pas pyetjeve të Periskopit, IPKO del me sqarim zyrtar e mundohet të arsyetohet për rrjetin e dobët 4G

para 3 muajve - Periskopi

Ka disa ditë që konsmatorët e kompanisë mobile “IPKO” po përballen me telashe të shumta për mosfunksionim të rrjetit të internetit. Për këtë, ka disa ditë që Periskopi u ka dërguar pyetje kompanisë për...

IPKO tregon se 4G nuk po funksionon për përdoruesit e iPhone

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kompania IPKO ka njoftuar se pas implementimit të procesit më kompleks të kodit shtetëror të Kosovës, një numër i kufizuar i përdoruesve të telefonave iPhone, po has në vështirësi të lidhen me rrjetin...

Informatë e rëndësishme rreth 4G-së për disa prej përdoruesve të iPhone

para 3 muajve - Fakti Ditor

Pas implementimit të procesit më kompleks të kodit shtetëror të Kosovës, një numër i kufizuar i përdoruesve të telefonave iPhone, po hasë në vështirësi të lidhen me rrjetin 4G. IPKO po zhvillon komunikim...

Opsioni i errësimit të ekranit, nuk është i mundur edhe për iPhone të vjetër

para 3 muajve - Gazeta Observer

Apple e ka lansuar më në fund sistemin iOS 13, që ka shumë opsione përshirë edhe mundësinë e shumë kërkuar të errësimit të ekranit. Përdorimi i telefonit, mund të bëhet në qetësi dhe me presion të vogël...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK