http://kariera.mk

Vetitë pozitive të lëvores së limonit

para 3 muajve - Alsat-M

Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja e limonit është plot me vitamina A...

Vetitë ushqyese të lëvores së limonit

para 3 muajve - Koha.mk

Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja e limonit është plot me vitamina A...

Vetitë ushqyese të lëvores së limonit

para 3 muajve - Aktuale

Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja e limonit është plot me vitamina A...

Vetitë ushqyese të lëvores së limonit

para 3 muajve - Koha.net

Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja e limonit është plot me vitamina A...

Vetitë ushqyese të lëvores së limonit

para 3 muajve - Sovrani

Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja e limonit është plot me vitamina A...

Vetitë ushqyese të lëvores së limonit

para 3 muajve - Infokusi

Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja e limonit është plot me vitamina A...

​Vetitë pozitive të lëvores së limonit

para 3 muajve - Zhurnal

Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja e limonit është plot me vitamina A...

Vetitë pozitive të lëvores së limonit

para 3 muajve - RTV 21

Këto të mira sjellë lëvorja e limonit Kur shtrydhim limonin, zakonisht lëvoren e tij e hedhim në mbeturina. Por në këtë mënyrë ne gabojmë, pasi ajo është e pasur në lëndë ushqyese sesa vetë lëngu. Lëvorja...

Vetitë pozitive të lëvores së limonit

para 3 muajve - KosovaPress

Lëvorja e limonit është plot me vitamina A dhe C, kalium, kalcium dhe fibra, të dobishme për muskujt, sytë, nervat, zemrën dhe sistemin e tretjes, transmeton KosovaPress. Kaliumi nga korja e limonit lehtëson...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK