http://kariera.mk

A do të bjerë koalicioni i Angela Merkelit?

para 3 muajve - Koha.mk

Është shumë herët të thuhet nëse AfD-ja e ka arritur tashmë kulmin e vet. Më tregues për këtë do të jenë zgjedhjet rajonale në bastionet e saj në ish-Gjermaninë Lindore, të cilat mbahen këtë vjeshtë. Me...

Gjermanët duan Merkelin, shumica kërkojnë koalicionin SDU/CSU dhe SPD

para 3 muajve - Top Channel

Partitë në pushtet në Gjermani ishin në rënie në zgjedhjet Evropiane, ç’ka ushqeu spekulimet se qeveria e Angela Merkelit mund të rrëzohet. Por sondazhet më të fundit të opinionit tregojnë se Gjermanët...

Qeveria Merkel nuk do të rrëzohet

para 3 muajve - GazetaBlic

Partitë në pushtet në Gjermani ishin në rënie në zgjedhjet Evropiane, çka ushqeu spekulimet se qeveria e Angela Merkelit mund të rrëzohet. Por sondazhet më të fundit të opinionit tregojnë se gjermanët...

A po shpërbëhet koalicioni i Angela Merkelit?

para 3 muajve - Periskopi

Për një parti që predikon ungjillin e solidaritetit, pikërisht solidariteti është gjëja po i mungon më shumë sot Partisë Social Demokrate Gjermane (SPD). Të dielën e 2 qershorit, udhëheqësja e partisë,...

Qeveria Merkel nuk do të rrëzohet

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Partitë në pushtet në Gjermani ishin në rënie në zgjedhjet Evropiane, çka ushqeu spekulimet se qeveria e Angela Merkelit mund të rrëzohet. Por sondazhet më të fundit të opinionit tregojnë se gjermanët...

Qeveria Merkel nuk do të rrëzohet

para 3 muajve - Albinfo

Partitë në pushtet në Gjermani ishin në rënie në zgjedhjet Evropiane, çka ushqeu spekulimet se qeveria e Angela Merkelit mund të rrëzohet. Por sondazhet më të fundit të opinionit tregojnë se gjermanët...

A do të bjerë koalicioni i Angela Merkelit?

para 3 muajve - BalkanWeb

Për një parti që predikon ungjillin e solidaritetit, pikërisht solidariteti është gjëja po i mungon më shumë sot Partisë Social Demokrate Gjermane (SPD). Të dielën e 2 qershorit, udhëheqësja e partisë,...

A do të bjerë koalicioni i Angela Merkelit?

para 3 muajve - Koha Jone

Nga Leonard Schuette Për një parti që predikon ungjillin e solidaritetit, pikërisht solidariteti është gjëja po i mungon më shumë sot Partisë Social Demokrate Gjermane (SPD). Të dielën e 2 qershorit, udhëheqësja...

A do të bjerë koalicioni i Angela Merkelit?

para 3 muajve - Koha Jone

Nga Leonard Schuette Për një parti që predikon ungjillin e solidaritetit, pikërisht solidariteti është gjëja po i mungon më shumë sot Partisë Social Demokrate Gjermane (SPD). Të dielën e 2 qershorit, udhëheqësja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK