http://kariera.mk

OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike për dy ditët në vijim

para 3 muajve - Top Channel

OSHEE përmes një njoftimi për mediat bën me dije se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në kryqytet. Sipas njoftimit të OSHEE, ndërprerja...

Punime në rrjet, ja zonat pa drita me 13-14 qershor në Tiranë

para 3 muajve - Vizion Plus

OSHEE  për shkak të disa ndërhyrjeve që do të bëhen në rrjet në zonën e kryeqytetit, ka njoftuar se do të ketë ndërpreje energjie në datat 13 dhe 14 qershor. Sipas njoftimit të OSHEE, ndërprerja e energjisë...

OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike

para 3 muajve - BalkanWeb

OSHEE përmes një njoftimi për mediat bën me dije se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë. Sipas njoftimit të OSHEE, ndërprerja...

Dy ditët në vijim do të ndërpritet energjia elektrike, zbuloni zonat e prekura në Tiranë

para 3 muajve - Blitz

Energjia elektrike është një nevojë e ditëve të sotme, prandaj për ndërprerjen e saj duhet të jemi të përgatitur. Prandaj, OSHEE ka lajmëruar që në dy ditët në vazhdim, përkatësisht 13-14 qershor, në disa...

OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike

para 3 muajve - Medial

OSHEE përmes një njoftimi për mediat bën me dije se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë. Sipas njoftimit të OSHEE, ndërprerja...

“Tirana në errësirë”/ OSHEE: Ja zonat ku do të ndërpritet energjia elektrike

para 3 muajve - Standard

OSHEE përmes një njoftimi për mediat bën me dije se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë. Sipas njoftimit të OSHEE, ndërprerja...

OSHEE: Këto janë zonat ku do të ndërpritet energjia elektrike

para 3 muajve - Opinion

OSHEE ka njoftuar se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë. Ndërprerja e enerigjisë elektrike do të bëhet për shkak të punimeve...

OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike

para 3 muajve - Koha Jone

OSHEE përmes një njoftimi për mediat bën me dije se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë. Sipas njoftimit të OSHEE, ndërprerja...

OSHEE njofton: Punime në rrjet, nga nesër ndërprerje energjie në disa zona në Tiranë

para 3 muajve - Shekulli

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton për ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës gjatë ditës së djeshme. Më poshtë zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike:...

Punimet në rrjet, në këto zona të Tiranës do ketë ndërprerje të energjisë

para 3 muajve - Sot News

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton për ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës gjatë ditës së djeshme. Më poshtë zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike:...

Punimet e OSHEE, ja zonat e Tiranës që do të mbeten pa drita

para 3 muajve - Java News

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se në dy ditët në vijim, për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë. 13 qershor...

OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike

para 3 muajve - Lexo

OSHEE përmes një njoftimi për mediat bën me dije se nesër dhe pasnesër, në datat 13 dhe 14 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë. Sipas njoftimit të OSHEE, ndërprerja...

Tirana pa drita, në këto zona nesër do ndërpritet energjia elektrike

para 3 muajve - LajmiFundit

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 13-14 qershor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë. 13 qershor/09:30-15:00 rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don...

Ndërpritet energjia elektrike, OSHEE: Ja zonat e Tiranës pa drita nesër

para 3 muajve - Shekulli

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në disa zona të Tiranës: Zonat që do mbeten pa energji...

Ndërpritet energjia elektrike në disa zona të Tiranës…

para 3 muajve - Standard

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në disa zona të Tiranës: Zonat që do mbeten pa energji...

OSHEE del me njoftim të rëndësishëm, njihuni me 10 rrugët kryesore të Tiranës që do mbeten pa drita nesër, ja oraret e ndërprerjes

para 3 muajve - Sot News

Në datën 12 qershor disa zona të Tiranës do mbeten pa energji elektrike, kështu ka njoftuar operatori i Shpërndarjes i Energjisë Elektrike. Kjo ndërprerje do të ndodhin për shkak të rikonstruksinit në...

OSHEE del me njoftim të rëndësishëm, njihuni me zonat e Tiranës që do mbeten pa drita nesër

para 3 muajve - Sot News

Në datën 12 qershor disa zona të Tiranës do mbeten pa energji elektrike, kështu ka njoftuar operatori i Shpërndarjes i Energjisë Elektrike. Kjo ndërprerje do të ndodhin për shkak të rikonstruksinit në...

Tirana në terr, ja cilat zona do të mbeten pa drita nesër (Mësoni nëse përfshihet edhe lagjia juaj)

para 3 muajve - Sot News

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në disa zona të Tiranës: Zonat që do mbeten pa energji...

OSHEE: Ndërprerje energjie nesër në 10 rrugë kryesore të Tiranës, lista dhe oraret

para 3 muajve - Koha Jone

OSHEE-ja njoftoi se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: 9:00 – 15:00 / rruga “Hoxha Tahsim”, 4:00 – 16:00 / rruga “Fuat Toptani”,...

Sërish shkëputje energjie/ OSHEE njofton lagjet ku do të mungojnë dritat

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në disa zona të Tiranës: Zonat që do mbeten pa energji...

OSHEE: Ndërprerje energjie nesër në 10 rrugë kryesore të Tiranës, lista dhe oraret

para 3 muajve - LajmiFundit

OSHEE-ja njoftoi se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: 9:00 – 15:00 / rruga “Hoxha Tahsim”, 4:00 – 16:00 / rruga “Fuat Toptani”,...

OSHEE: Ndërprerje energjie nesër në 10 rrugë kryesore të Tiranës, lista dhe oraret

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

OSHEE-ja njoftoi se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: 9:00 – 15:00 / rruga “Hoxha Tahsim”, 4:00 – 16:00 / rruga “Fuat Toptani”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK