http://kariera.mk

Mbipesha, shkaktar kryesor i kancerit

para 3 muajve - Koha.net

Ndikimi i mbipeshës tek zhvillimi i kancerit nuk është më një teori. Disa studiues kanë bërë një studim dhe rezultatet e studimit tregojnë që mbishesha dhe mos aktivizimi me pune ndikon negativisht në...

Mbipesha, shkaktar kryesor i kancerit

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ndikimi i mbipeshës tek zhvillimi i kancerit nuk është më një teori. Disa studiues kanë bërë një studim dhe rezultatet e studimit tregojnë që mbishesha dhe mos aktivizimi me pune ndikon negativisht në...

Jeni mbipeshë? Kujdes, mbipesha shkaktar kryesor i kancerit

para 3 muajve - Infokusi

Ndikimi i mbipeshës tek zhvillimi i kancerit nuk është më një teori. Disa studiues kanë bërë një studim dhe rezultatet e studimit tregojnë që mbishesha dhe mos aktivizimi me pune ndikon negativisht në...

Jeni mbipeshë? Kujdes, mbipesha shkaktar kryesor i kancerit

para 3 muajve - Top Channel

Ndikimi i mbipeshës tek zhvillimi i kancerit nuk është më një teori. Disa studiues kanë bërë një studim dhe rezultatet e studimit tregojnë që mbishesha dhe mos aktivizimi me pune ndikon negativisht në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK