http://kariera.mk

Mike Tyson ndërton resortin e kanabisit

para 3 muajve - Alsat-M

Mike Tyson do të hapë një resort, në Kaliforni. Rezidenca “Tyson Ranch” mund të vizitohet nga tifozët e kanabisit , por gjithashtu do të përdoret për qëllime kërkimore në fushën e kanabisit. Mike Tyson...

Mike Tyson ndërton resortin e kanabisit

para 3 muajve - Lajm

Mike Tyson do të hapë një resort, në Kaliforni. Rezidenca “Tyson Ranch” mund të vizitohet nga tifozët e kanabisit , por gjithashtu do të përdoret për qëllime kërkimore në fushën e kanabisit. Mike Tyson...

Për të gjithë fansat e kanabisit, Mike Tyson ndërton resortin e ëndrrave!

para 3 muajve - Top Channel

Mike Tyson do të hapë një resort, në Kaliforni. Rezidenca “Tyson Ranch” mund të vizitohet nga tifozët e kanabisit , por gjithashtu do të përdoret për qëllime kërkimore në fushën e kanabisit. Mike Tyson...

Për të gjithë fansat e kanabisit, Mike Tyson ndërton resortin e ëndrrave

para 3 muajve - Insajderi

Mike Tyson do të hapë një resort, në Kaliforni. Rezidenca “Tyson Ranch” mund të vizitohet nga tifozët e kanabisit , por gjithashtu do të përdoret për qëllime kërkimore në fushën e kanabisit. Mike Tyson...

Mike Tyson ndërton resortin e ëndrrave

para 3 muajve - Arbresh

Mike Tyson do të hapë një resort, në Kaliforni. Rezidenca “Tyson Ranch” mund të vizitohet nga tifozët e kanabisit , por gjithashtu do të përdoret për qëllime kërkimore në fushën e kanabisit. Mike Tyson...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK