http://kariera.mk

VIDEO LAJM/ Kur Berisha akuzonte Metën për vjedhjen e floririt në Krrabë

para 3 muajve - Gazeta Tema

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i pari që hodhi akuza në drejtim të presidentit aktual Ilir Meta se kishte vjedhur floririn në Krabë dhuke e akuzuar si shkaktarin e kësaj vjedhje shtetërore.

Video e fundit/ ‘Ai nuk quhet Ilir Meta por Ilir floriri, të japë urgjent dorëheqjen’; Kur Berisha akuzonte Metën për vjedhjen e floririt në Krabë

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Sali Berisha dhe zevendesi i tij Ilir Meta, gjate nje seance parlamentare, ku kryeministri Berisha, ka prezantuar programin e qeverise se tij te re. Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i pari...

VIDEOLAJM/ Kur Berisha akuzonte Metën për vjedhjen e floririt në Krabë

para 3 muajve - Java News

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i pari që hodhi akuza në drejtim të presidentit aktual Ilir Meta se kishte vjedhur floririn në Krabë dhuke e akuzuar si shkaktarin e kësaj vjedhje shtetërore.

Karshillëku taleban i Ilir Metës ndaj SHBA-ve dhe BE-së

para 3 muajve - KDPolitik

Shkruan: Mero Baze Presidenti i Republikës Ilir Meta, u shfaq sot mbasdite para gazetarëve, për t’ua bërë të qartë SHBA-së dhe Bashkimit Europian, se ai nuk do të tërhiqet nga vendimi për ta lënë vendin...

Karshillëku taleban i Ilir Metës ndaj SHBA-ve dhe BE-së

para 3 muajve - Java News

Nga Mero Baze/ Presidenti i Republikës Ilir Meta, u shfaq sot mbasdite para gazetarëve, për t’ua bërë të qartë SHBA-së dhe Bashkimit Europian, se ai nuk do të tërhiqet nga vendimi për ta lënë vendin pa...

Karshillëku taleban i Ilir Metës ndaj SHBA dhe BE

para 3 muajve - Lexo

Nga Mero Baze Presidenti i Republikës Ilir Meta, u shfaq sot mbasdite para gazetarëve, për t’ua bërë të qartë SHBA-së dhe Bashkimit Europian, se ai nuk do të tërhiqet nga vendimi për ta lënë vendin pa...

Karshillëku taleban  I Ilir Metës ndaj SHBA dhe BE.

para 3 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Presidenti I Republikës Ilir Meta u shfaq sot në mbasdite para gazetarëve, për tua bërë të qartë SHBA dhe Bashkimit Evropian, se ai nuk do të tërhiqet nga vendimi për ta lënë vendin pa zgjedhje,...

“Një mik i mirë në ditë të vështirë”

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Bedri Islami Sali Berisha për mikun e tij të sotëm Ilir Meta. Sali Berisha ka thënë: “ Për PD, Ilir Meta është njeriu që përfaqëson klanin më të rrezikshëm të trafiqeve në Shqipëri, të trafikut të...

Përse nuk e qetësojmë dot Ilir Metën dhe Sali Berishën?

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Mero Baze Të gjithë ata që mendojnë se Ilir Meta e komplikoi krizën politike, i bien kot më qafë. Merita e vetme e Ilir Metës është që e qartësoi krizën politike. Kjo krizë është ngjizur qysh në fillim...

Përse nuk e qetësojmë dot Ilir Metën dhe Sali Berishën?

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Mero Baze Të gjithë ata që mendojnë se Ilir Meta e komplikoi krizën politike, I bien kot më qafë. Merita e vetme e Ilir Metës është që e qartësoi krizën politike. Kjo krizë është ngjizur qysh në fillim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK