http://kariera.mk

Të rënët në Letoni/ Qeveria miraton fond kompensimi për familjarët e ushtarakëve

para 3 muajve - Top Channel

Qeveria ka miratuar një fond shtesë për kompensimin e familjeve të ushtarakëve të rënë në Letoni. Qeveria miratoi fondin prej 10 000 000 (dhjetë milionë) lekësh, për kompensimin e veçantë të familjeve...

Qeveria, 10 mln lekë familjeve të ushtarakëve të vrarë në Letoni

para 3 muajve - BalkanWeb

Këshilli i Ministrave ka vendosur sot të kompensojë me një fond të posaçëm familjet e ushtarakëve të vrarë gjatë misionit të NATO-s në Letoni, efektivëve të FA Zarife Hasanaj dhe Klodian Tanushi. Në vendimin...

100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni

para 3 muajve - Koha Jone

Përmes një VKM-je, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë 100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni. Fjala është për Zarife Hasanajn dhe...

100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni

para 3 muajve - Albeu

Përmes një VKM-je, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë 100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni. Fjala është për Zarife Hasanajn dhe...

Qeveria kompenson me 10 mln lekë familjet e efektivëve të vrarë në Letoni

para 3 muajve - Opinion

Qeveria ka vendosur ditën e sotme të kompensojë me një fond të posaçëm familjet e ushtarakëve të vrarë gjatë misionit të NATO-s në Letoni, efektivëve të FA Zarife Hasanaj dhe Klodian Tanushi. Sipas vendimit...

Qeveria, 10 mln lekë për familjet e dy ushtarakëve të vrarë në Letoni

para 3 muajve - Shekulli

Një fond shtesë prej 10 milionë lekësh, u është dhënë ministrisë së Mbrojtjes për kompensimin e veçantë të familjeve të ushtarakëve nëntetar Zarife Hasanaj dhe major Klodian Tanushi, të cilët humbën jetën...

Vdekja e efektivëve në Letoni/ Qeveria merr vendimin e rëndësishëm, jep fondin shtesë për familjet e Dëshmorëve të Atdheut Hasanaj e Tanushi (Shuma që përfitojnë) 

para 3 muajve - Sot News

Këshilli i Ministrave ka miratuar sot vendimin për dhënien e një fondi shtesë për Ministrinë e Mbrojtjes për kompensimin e familjeve të dy Dëshmorëve të Atdheut, Zarife Hasanaj e Klodian Tanushi. Kështu,...

Humbën jetën në Letoni, qeveria jep 10 milionë lekë për familjarët e dy dëshmorëve

para 3 muajve - Lexo

Qeveria shqiptare ka miratuar një fond të veçantë që do t’u jepet familjarëve të dy dëshmorëve të atdheut, Zarife Hasanaj dhe Klodian Tanushi. Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen e Këshillit...

Humbën jetën në Letoni, qeveria jep 10 milionë lekë për familjarët e dy dëshmorëve

para 3 muajve - Java News

Qeveria shqiptare ka miratuar një fond të veçantë që do t’u jepet familjarëve të dy dëshmorëve të atdheut, Zarife Hasanaj dhe Klodian Tanushi. Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen e Këshillit...

Të rënët në Letoni, krijohet fond kompensimi për familjarët e ushtarakëve

para 3 muajve - Periskopi

Qeveria e Shqipërisë ka miratuar një fond shtesë për kompensimin e familjeve të ushtarakëve të rënë në Letoni. Qeveria miratoi fondin prej 10 milionë lekësh, për kompensimin e veçantë të familjeve të ushtarakëve...

Të rënët në Letoni, krijohet fond kompensimi për familjarët e ushtarakëve

para 3 muajve - Insajderi

Qeveria miratoi fondin prej 10 milionë lekësh, për kompensimin e veçantë të familjeve të ushtarakëve nëntetar Zarife Muharrem Hasanaj dhe major Klodian Nikolla Tanushi, të cilët humbën jetën gjatë kryerjes...

100 milionë lekë për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës

para 3 muajve - LajmiFundit

Përmes një VKM-je, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë 100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni. Fjala është për Zarife Hasanajn dhe...

Të rënët në Letoni, krijohet fond kompensimi për familjarët e ushtarakëve

para 3 muajve - KosovaPress

Qeveria miratoi fondin prej 10 milionë lekësh, për kompensimin e veçantë të familjeve të ushtarakëve nëntetar Zarife Muharrem Hasanaj dhe major Klodian Nikolla Tanushi, të cilët humbën jetën gjatë kryerjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK