http://kariera.mk

Makron: Do ta mbështesja Merkelin për kryetare të Komisionit Evropian

para 3 muajve - Koha.mk

Paris, 12 qershor – Bashkimit Evropian i duhet një njeri i fuqishëm në krye të organit ekzekutiv të bllokut, deklaroi presidenti francez Emanuel Makron, duke shtuar se do ta mbështeste kancelaren gjermane...

Merkel kandidate për të drejtuar Komisionin Europian?!

para 3 muajve - Aktuale

Kancelarja gjermane Angela Merkel e ka mohuar vazhdimisht synimin për të vazhduar të qëndrojë në politikë pas mbylljes së mandatit si shefe ekzekutivi, por gjithmonë e më shumë po përmendet së fundmi mundësia...

Kancelarja gjermane, Angela Merkel në krye të BE; Kandidate për të drejtuar Komisionin Europian

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Kancelarja gjermane Angela Merkel e ka mohuar vazhdimisht synimin për të vazhduar të qëndrojë në politikë pas mbylljes së mandatit si shefe ekzekutivi, por gjithmonë e më shumë po përmendet së fundmi mundësia...

Merkel zëvendëson Juncker? Macron del në krah të kancelares

para 3 muajve - Opinion

Me zgjedhjen e Parlamentit të ri Europian, do të nisë të ndryshojë edhe kupola ekzekutive e BE në Komision. Padyshim që pozicioni që ngjall më shumë interes është ai i Presidentit të Komisionit për pesë...

Merkel në krye të BE; Kandidate për të drejtuar Komisionin Europian

para 3 muajve - Top Channel

Kancelarja gjermane Angela Merkel e ka mohuar vazhdimisht synimin për të vazhduar të qëndrojë në politikë pas mbylljes së mandatit si shefe ekzekutivi, por gjithmonë e më shumë po përmendet së fundmi mundësia...

Merkel në krye të BE; Kandidate për drejtimin e Komisionin Europian

para 3 muajve - AlbPortali

Kancelaria gjermane Angela Merkel shpesh herë ka mohuar synimin për të vazhduar të qëndrojë në politikë pas mbylljes së mandatit si shefe ekzekutivi. Por së fundmi po përmendet mundësia që ajo të marrë...

Merkel në krye të BE, kandidate për të drejtuar Komisionin Europian

para 3 muajve - Arbresh

Kancelarja gjermane Angela Merkel e ka mohuar vazhdimisht synimin për të vazhduar të qëndrojë në politikë pas mbylljes së mandatit si shefe ekzekutivi, por gjithmonë e më shumë po përmendet së fundmi mundësia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK