http://kariera.mk

Manastir, 13-vjeçarja mbytet në pishinë

para 3 muajve - Aktuale

Edhe pse sezoni ende nuk është hapur, një grup fëmijësh këto ditë janë larë në pishinën Dovlexhik në Manastir. Paradite loja e fëmijëve ka përfunduar në mënyrë tragjike. Nuk ka informacione të sakta për...

TRAGJEDI NË MANASTIR, VAJZË 13 VJEÇARE U PËRMBYT NË PISHINËN PA SIGURIM

para 3 muajve - TV21

Edhe pse sezoni ende nuk është hapur, një grup fëmijësh këto ditë janë larë në pishinën Dovlexhik në Manastir. Paradite loja e fëmijëve ka përfunduar në mënyrë tragjike. Nuk ka informacione të sakta për...

Maqedoni: Vajza hyn të lahet në pishinë, nuk del e gjallë

para 3 muajve - Antpress

Një vajzë ka humbur jetën në pishinën “Dovlexhik” në Manastir. Nga policia e Manastirit kanë konfirmuar për sdk.mk se është paraqitur rast i tillë, kurse detaje kanë paralajmëruar për më vonë. Jozyrtarisht...

Tra*gjike, v*des një vajzë në rrethana të dyshimta

para 3 muajve - Antpress

Ka ndërruar jetë një vajzë në bazenin “Dovlexhik” në Manastir. Policia e Manastirit e ka konfirmuar rastin por nuk ka shpalosur detaje më shumë, pritet që gjatë ditës të dalin me informacione. Vajza mendohet...

Tragjike, vdes një vajzë në rrethana të dyshimta

para 3 muajve - Aktuale

Ka ndërruar jetë një vajzë në bazenin “Dovlexhik” në Manastir. Policia e Manastirit e ka konfirmuar rastin por nuk ka shpalosur detaje më shumë, pritet që gjatë ditës të dalin me informacione. Vajza mendohet...

Tragjike, vdes një vajzë në rrethana të dyshimta

para 3 muajve - Alsat-M

Ka ndërruar jetë një vajzë në bazenin “Dovlexhik” në Manastir. Policia e Manastirit e ka konfirmuar rastin por nuk ka shpalosur detaje më shumë, pritet që gjatë ditës të dalin me informacione. Vajza mendohet...

Tragjedi në Maqedoninë e Veriut, vdes 14 vjeçarja duke u larë në pishinë

para 3 muajve - Zhurnal

Manastir 12 qershor – Tempereturat e larta kanë bërë që tani të mbushen pishinat, por fatkeqësisht shënohet edhe viktima e parë për këtë sezonë, transmeton Zhurnal. Sipas dëshmitarëve okulate, një vajzë...

Tronditet Maqedonia e Veriut, vajza hyn të lahet në pishinë, nuk del e gjallë

para 3 muajve - Tetova1

Një vajzë ka h.umbur jetën në pishinën “Dovlexhik” në Manastir. Nga policia e Manastirit kanë konfirmuar për sdk.mk se është paraqitur rast i tillë, kurse detaje kanë paralajmëruar për më vonë. Jozyrtarisht...

Manastir, vdes një vajzë në rrethana të dyshimta

para 3 muajve - Lajm

Ka ndërruar jetë një vajzë në bazenin “Dovlexhik” në Manastir. Policia e Manastirit e ka konfirmuar rastin por nuk ka shpalosur detaje më shumë, pritet që gjatë ditës të dalin me informacione. Vajza mendohet...

Maqedoni: Vajza hyn të lahet në pishinë, nuk del e gjallë

para 3 muajve - Tetova Sot

Një vajzë ka humbur jetën në pishinën “Dovlexhik” në Manastir. Nga policia e Manastirit kanë konfirmuar për sdk.mk se është paraqitur rast i tillë, kurse detaje kanë paralajmëruar për më vonë. Jozyrtarisht...

Maqedoni: Vajza hyn të lahet në pishinë, nuk del e gjallë

para 3 muajve - Lajm

Një vajzë ka humbur jetën në pishinën “Dovlexhik” në Manastir. Nga policia e Manastirit kanë konfirmuar për sdk.mk se është paraqitur rast i tillë, kurse detaje kanë paralajmëruar për më vonë. Jozyrtarisht...

Tragjike, vdes një vajzë në rrethana të dyshimta

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ka ndërruar jetë një vajzë në bazenin “Dovlexhik” në Manastir. Policia e Manastirit e ka konfirmuar rastin por nuk ka shpalosur detaje më shumë, pritet që gjatë ditës të dalin me informacione. Vajza mendohet...

Tragjike, vdes një vajzë në rrethana të dyshimta

para 3 muajve - AlbPortali

Ka ndërruar jetë një vajzë në bazenin “Dovlexhik” në Manastir. Policia e Manastirit e ka konfirmuar rastin por nuk ka shpalosur detaje më shumë, pritet që gjatë ditës të dalin me informacione. Vajza mendohet...

Maqedoni: Vajza hyn të lahet në pishinë, nuk del e gjallë

para 3 muajve - AlbPortali

Një vajzë ka humbur jetën në pishinën “Dovlexhik” në Manastir. Nga policia e Manastirit kanë konfirmuar për sdk.mk se është paraqitur rast i tillë, kurse detaje kanë paralajmëruar për më vonë. Jozyrtarisht...

Maqedoni: Vajza hyn të lahet në pishinë, nuk del e gjallë

para 3 muajve - Republika

Një vajzë ka humbur jetën në pishinën “Dovlexhik” në Manastir. Nga policia e Manastirit kanë konfirmuar për sdk.mk se është paraqitur rast i tillë, kurse detaje kanë paralajmëruar për më vonë. Jozyrtarisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK